Koks yra vidutinis penio dydis?

Tai klausimas, kuri bent kartą yra pagalvojęs kiekvienas vyras. Egzistuoja daugybė įvairių mitų ir kalbų apie penio dydį. Ir šiandien nuprendėme apie keletą jų ir pakalbėti apie tai, koks yra vidutinis penio dydis.

Visame pasaulyje, dauguma vyrų turi panašaus dydžio penius. Ir vos keletas procentų turi mažesnį arba didesnį penį. Todėl šiandien pabandysime išsiaiškinti, koks yra tas vidutinis vyro penio dydis.

Taigi, koks yra tas vidutinis penio dydis?

Pasak tyrimų, kuriuos atliko British Journal of Urology International (BJUI), vidutinis, vyrų varpos dydis ramioje būsenoje yra 9.17 cm, o erekcijos būsenoje – 13.11 cm.

Tyrime dalyvavo 15 000 įvairaus amžiaus vyrų ir paaiškėjo, kad iš 100 vyrų, vos 5 turės ilgesnį, nei 13.11 cm penį, erekcijos būsenoje. Lygiai tas pats ir su mažesniais peniais. Iš 100 vyrų – vos 5 turėjo mažesnį, nei 13.11 cm ilgio penį.

Kaip išmatuoti savo penio dydį?

Koks yra vidutinis penio dydis?

Jūsų varpa baigiasi ties gaktos kaulu. Matuodami – suspauskite riebalus aplink gaktos kaulą ir matuokite. Odos neįskaičiuokite. Prieš matuodami atsmaukite ir mauokite nuo paties galiuko iki gaktos kaulo.

Esate nepatenkinti savo penio dydžiu?

Jei jūs esate nepatenkinti savo penio dydžiu – paskaitykite mūsų straipsnį apie tai, kaip pasididinti penį naturaliais būdais, kad daugiau nereikėtų kompleksuoti dėl penio dydžio.

Taip pat – išbandykite mūsų rekomenduojamus papildus penio didinimui, kurie padės greitai ir lengvai pasididinti savo penį tiesiog namuose, neišleidžiant daugybės pinigų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.