Kaip tinkamai prižiūrėti savo automobilį? Keletas patarimų kurie padės!

Automobilius tikriausiai turite dauguma. Tačiau, turbūt ne visi žinote, kaip tinkamai prižiūrėti savo automobilį. Todėl nusprendėme, kad laikas pakalbėti ir apie tai, kas vyrus ir jų moteris visada varo iš proto – automobilius, bei automobilių priežiurą ir remontą. Paruošėme keletą naudingų patarimų, kurie padės tinkamai pasirūpinti savo automobiliu ir garantuoti, kad visada kelyje jausitės saugūs.

Kadangi ir pats mėgstu rūpintis savo automobiliu ir jį nuolat prižiūriu, nusprendžiau parašyti, ką kiekvienas privalo nuolat pasitikrinti, kad kelionės nereikėtų baigti anksčiau laiko, o remontui išleisti krūvos pinigų. Tinkamai prižiūrimas automobilis – mažesnės remonto išlaidos, nes dažniausiai sugedęs vienas elementas, sugadina ir kokį kitą. Ir juk visada lengviau lengviau susitvarkyti vieną elementą, nei keletą iš karto. 

Kaip tinkamai prižiūrėti savo automobilį? Būtinai palaikykite švarą

Palaikykite švarą automobilyje ir stenkitės jame nerūkyti. Išvis geriau meskite rūkyti, nes tai labai kenkia sveikatai! Taip pat naudokite kilimėlius ir nepamirškite, kartas nuo karto išsisiurbti savo automobilio. Švariame ir kvepiančiame automobilyje daug maloniau jausitės ir vairuoti savo automobilį bus smagiau. Taip pat gražus ir tvarkingas salonas didina automobilio vertę. Todėl jei nuspręsite jį parduoti – gausite daugiau pinigų.

Netaupykite kokybiškoms detalėms

Niekada nepagailėkite keletos eurų patikimo gamintojo prekėms ir remontuodami savo automobilius naudokite tik kokybiškas detales. Jos tarnaus daug ilgiau ir tie keletas eurų tikrai jums atsipirks su kaupu! Patikimas gamintojas rūpinasi savo prekės ženklu ir vardu, todėl jie nori, kad pirkėjas džiaugtusi savo pirkiniu ir pirktų ir vėl. Visada apie tai pagalvokite!

Vykdykite reguliarias patikras

Reguliariai tikrindami savo automobilį ir laiku keisdami tepalus išvengsite netikėtų rimtų gedimų ir dažniausiai galėsite užkirsti tam kelią ir sutaupyti daugybę pinigų. Tinkamai prižiūrimas automobilis tarnaus ilgiau ir kelyje jausitės saugiau, kadangi būsite tikri, kad niekas niekur nenulūš.

Vairuodami, saugokite automobilį

Kelyje derėtų visada saugoti savo automobilį ir pastebėjus duobes pristabdyti ir važiuoti pro jas lėčiau. Tai padės išvengti rimtų pažeidimų automobilyje ir servisuose galėsite lankytis daug rečiau. Tai pat tikras vyras nėra kelių gaidelis, todėl lenktynėms nesirenka miesto gatvių! Mylėkite savo automobilį ir automobilis mylės jus!

Kaip tinkamai prižiūrėti savo automobilį? Pasirūpinkite tinkamu apšvietimu!

Tinkamas apšvietimas automobilyje vienas svarbiausių saugaus vairavimo aspektų. Todėl jei tamsiu paros metu norite išvengti pavojų – pasirūpinkite tinkamu automobilio apšvietimu. Lietuvoje šiuo metu labai paplite led bar žibintai, ar tiesiog paprastos led lemputės. Jos padeda daug aiškiau matyti tamsiu paros metu!

Geros padangos – saugus važiavimas

Dar vienas svarbus elementas automobilyje – padangos. Geros padangos padės išvenkti rimtų nelaimių esant slidžiai ar šlapiai kelio dangai. Taip pat ir sprogusi padanga kelyje gali sukelti rimtų problemų. Todėl jei jums rūpi jūsų saugumas – naudokite tik geras ir patikimas padangas.

Dabar žinosite, kaip tinkamai prižiūrėti savo automobilį?

Taigi rūpinkitės ir mylėkite savo automobilius, pilkite kokibišką kurą, keiskite tepalus ir naudokite tik kokybiškas detales, ir automobilis jums tikrai atsidėkos! Dabar žinote, kaip tinkamai prižiūrėti savo automobilį ir tai daryti bus lengviau ir maloniau. Taip pat tinkamai prižiūrėtas ir švarus automobilis visada turės didesnę vertę parduodant! Vairuokite saugiai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.