Kodėl penis susitraukia ir kas tai nulemia?

Penis – vienas svarbiausių organų vyrui. Vyrui svarbu penio dydis, storis, išvaizda. Ir susitraukus peniui dažnas vyras ima smarkiai jaudintis. Todėl šiandien nusprendėme pakalbėti apie tai, kodėl penis susitraukia ir kas tai nulemia.

Taigi, vyrų penis bėgant metams gali susitraukti net iki 2,5 centimetrų. Ir tai dažnam vyrui sukelia rimtą diskomfortą. Tačiau dažniausiai varpa sumažėja mažiau nei 2 centimetrais. Svarbu nepamiršti, kad penio sumažėjimas, visiškai nekenkia jūsų galimybėms lovoje.

Kodėl penis susitraukia?

Yra keletas pagrindinių priežasčių, kurios nulemia penios sumažėjimą ir daugelio jų galima išvengti, rūpinantis savimi ir gyvenant sveiką ir aktyvų gyvenimą. Pagrindinės priežastys dėl kurių sumažėja penis:

  • Senėjimas;
  • Nutukimas;
  • Prostatos operacija;
  • Peyronie liga (dėl kurios varpa būna kreiva)

Senėjimas

Senstant, varpa ir sėklidės gali šiek tiek sumažėti. Viena iš priežasčių – riebalų sankaupų padidėjimas arterijose, dėl kurių prastėja jūsų varpos kraujotaka. Tai gali sukelti raumenų ląstelių išsausėjimą, varpos erekcijos audinių vamzdeliuose. Erekcijos audinys yra pripildomas kraujo, kad sukeltų erekciją.

Laikui bėgant, randai, atsirandantys dėl pakartotinių nedidelių penio sužalojimų sekso metu ar sportuojant, gali sukaupti rando audinius. Šis susikaupimas įvyksta anksčiau elastingame apvalkale. Tai gali sumažinti bendrą dydį ir penio dydį erekcijos metu.

Nutukimas

Jei priaugate svorio, ypač aplink apatinę pilvo dalį, jūsų penis gali pradėti atrodyti daug mažesnis. Tai yra todėl, kad storas riebalų sluoksnis apgaubia jūsų varpos veleną. Pažvelgus žemyn, jūsų varpa gali atrodyti mažesnė. Ypač nutukusiems vyrams, riebalai gali uždengti didžiąją dalį varpos ir ji gali atrodyti daug mažesnė.

Prostatos operacija

Iki 70 procentų vyrų, pastebi, kad pašalinus vėžinę prostatos liauką, jų penis sutrumpėjo. Ši procedūra vadinama radikalia prostatektomija.

Ekspertai nėra tikri, kodėl po prostatektomijos varpa sutrumpėja. Viena iš galimų priežasčių yra nenormalūs vyro kirkšnių raumenų susitraukimai, kurie varpą traukia toliau į jų kūną.

Peyronie liga

Esant Peyronie ligai, penis išsivysto kiek kreivai, dėl kurio lytiniai santykiai gali tapti šiek tiek skausmingi arba net visai neįmanomi. Peyronie gali sumažinti jūsų penio ilgį ir apimtį. Operacija, skirta pašalinti rando audinį, sukeliantį Peyronie, taip pat gali sumažinti penio dydį.

Kaip išvengti penio susitraukimo?

Norint išvengti penio susitraukimo – reikia rūpintis savimi ir pradėti gyventi sveikai. Būtent tai gali padėti pagerinti erekciją, o tai garantuos, kad jūsų penis bus sveikas ir pačios geriausios formos!

Erekcijos funkcija gali būti išlaikyta senstant:

  • būkite fiziškai aktyvus ir nuolat mankštinkitės;
  • valgykite sveiką, maistingą ir subalansuotą maistą;
  • jei rūkote, meskite rūkyti dabar pat!
  • nevartokite alkoholio arba vartokite saikingai.

Taip pat paskaitykite mūsų straipsnį apie tai, kaip natūraliai pagerinti erekciją, taip pat apie tai, kaip pasididinti penį ir nepamirškite apsilankyti vyrų internetinėje parduotuvėje ir išbandykite mūsų siūlomus papildus, kurie garantuos, kad lovoje būsite patys geriausi!