Geriausios kriptovaliutų keityklos - patarimai kur nusipirkti kriptovaliutų.

Geriausios kriptovaliutų keityklos – patarimai kur nusipirkti kriptovaliutų.

Pastaruoju metu kriptovaliutos susilaukia vis daugiau populiarumo. Žmonės nori investuoti ir uždirbti, tačiau dažnai tingi pasigilinti ir lieka apgauti. Todėl nuspręndėme pasidomėti, kokios gi tos geriausios kriptovaliutų keityklos ir kur nusipirkti kriptovaliutų, kad neliktumėme apgauti ir mūsų investicijos būtų saugios.

Tad jei planuojate pradėti pirkti kriptovaliutas – pasirinkite vieną iš žemiau pateiktų kriptovaliutų keityklų, užsiregistruokite, patvirtinkite savo tapatybę ir pirkite norimas kriptovaliutas! Viskas tikrai taip paprasta!

Geriausios kriptovaliutų keityklos

1.

Binance yra viena populiariausių ir sparčiausiai augančių kriptovaliutų keityklų. Binance įkurėjas, 2018 metais atsidūrė ant forbes žurnalo viršelio, keityklą aplanko ±400mln. žmonių per mėnesį. Pati keitykla turi daug egzotinių valiutų, vartotojų bazė sparčiai auga dėl labai geros marketingo strategijos.

2.

„Coinbase Global, Inc.“, prekės ženklas „Coinbase“, yra amerikiečių įmonė, valdanti kriptovaliutų keitimo platformą. „Coinbase“ pirmiausia veikia nuotoliniu būdu ir neturi oficialios fizinės būstinės. 

3.

FTX kriptovaliutų keitykla registruota Bahamuose. Pasižymi mažais mokesčiais, dideliu kriptovaliutų pasirinkimu.

4.

Kraken kriptovaliutų keitykla yra patikima ir mėgstama tarp lietuvių pirkėjų. Patikimumo suteikia tai, kad keitykla bendradarbiauja su vokišku Fidor banku. Kraken keitykloje nėra tiek daug kriptovaliutų kiek Binance, bet ši keitykla vertinama teigiamai. Galima pirkti ir parduoti kriptovaliutą eurais, įnešimas bankiniu pavedimu.

5.

Experienced cryptocurrency traders can get the most out of KuCoin’s advanced features, low fees, and wide range of coins. However, KuCoin is not licensed to operate in the U.S. and that drags on our rating.

6.

Huobi viena didžiausių kriptovaliutų keitiklų skirtų daugiau Azijos rinkai. Labai patogi platforma, didelis kriptovaliutų pasirinkimas.

7.

Gate.io is one of the oldest crypto-to-crypto exchange from China operating since 2013. After being rebranded to Gate.io in 2017, it is one of the fastest-growing crypto platforms with a leading Initial Exchange Offering (IEO) platform, numerous cryptocurrencies, margin trading with leverage, and other advanced financial services like margin lending or borrowing.

8.

Bitfinex kriptovaliutų keitykla yra viena patogiausių savo įrankių ir grafikų stebėjimo galimybėmis. Keitykla yra viena seniausių, tačiau turi ne kokį įvaizdį tarp senųjų kripto bendruomenės vilkų dėl leidžiamos tether (USDT) valiutos. Į keitykla be jokių problemų galima pervesti eurus ir pirkti kriptovaliutą.

9.

Bybit kriptovaliutų keitykla skirta daugiau patyrusiems investuotojams. Joje rasite nemažai įrankių skirtų būtent patyrusiems investuotojams.

10.

bitFlyer kriptovaliutų keitykla turinti daugiau nei 2 mln. registruotų vartotojų. Tai yra viena didžiausių ir patikimiausių kriptovaliutų keityklų, kuri veikia Europoje, Japonijoje ir Šiaurės Amerikoje. Ši keitykla taip pat patenka į patikimųjų sąrašą. Galima pirkti ir parduoti kriptovaliutą eurais, įnešimas bankiniu pavedimu.