Papildai Lytiniam Aktui Prailginti PornProPils

43.00

Ar Tau yra pasitaikę taip, kad patyriai orgazmą tada, kai Tavo partnerė dar tik pradėjo lytinį žaidimą? Kaip tada Tu jauteisi? Ar nebuvo gėda, kad nesugebėjai būti tuo geriausiu? Tikras vyras tai ne tas, kuris sugeba vien tik gauti malonumą iš lytinio akto, bet ir tas, kuris sugeba tuo pačiu metu ir suteikti malonumą savo partnerei. Papildai Lytiniam Aktui Prailginti PornProPils tai būdas, kuris leis jums džiaugtis ilgiau trunkančiu seksu, kokiu mėgaujasi porno filmų aktoriai, o savo partnerei užtikrinsi daug nepamirštamų seksualinio pakilimo akimirkų.

Aprašymas

Papildai Lytiniam Aktui Prailginti PornProPils

Kiekvienas iš mūsų, vyrų, nori įrodyti savo vyriškumą ir sustiprinti savo ego. Su PornProPills papildais viskas yra įmanoma! Argi nenori jaustis tuo tikru vyru suteikdamas savo moteriai pasitenkinimą, kokio ji nejautė niekada ankščiau?

Vartojimas: 2 kapsules užgerti dideliu vandens kiekiu po valgio.

Sudėtis: PornPro Proprietary Blend, Siberian Ginseng DER: 5-6: 1, L-arginine (L-Arginine HCl), L-Lysina (Lysina Mono HCl), L-carnitine (L-carnitine Fumarate), Pumpkin seeds powder (Pumpkin seed extract) 4: 1, The tuber of maca (Lepidium meyenii) 4: 1, FT Cranberry (Cranberry fruit extract) 4: 1, Licorice root powder (Licorrice Root extract) 4: 1, Sarsaparilla (SmilaxL), Zinc (Zinc Oxide).

Uzsisakykite dabar