Ar rūkymas sukelia impotenciją?

Erekcijos disfunkciją, dar kitaip vadinama impotencija, gali sukelti daugybė fizinių ir psichologinių veiksnių. Taip pat ir rūkymas sukelia impotenciją, nes būtent rūkymas labai kenkia kraujagyslėms ir su laiku jas pažeidžia. O erekcijos disfunkcija dažniausiai kyla dėl penio arterinio kraujo tiekimo sutrikimų.

Rūkymas labai kenkia jūsų kraujagyslėms

Rūkymas kelia didelį pavojų rūkančiojo sveikatai. Rūkymas kenkia beveik kiekvienam jūsų kūno organui. Cigarečių dūmuose esančios cheminės medžiagos pažeidžia jūsų kraujagyslių gleivinę ir sutrikdo normalų jų funkcionavimą. Šios cheminės medžiagos taip pat kenkia jūsų širdžiai, smegenims, inkstams ir kitiems organams.

Impotencija kyla tada, kai cigaretėse esantys chemikalai pažeidžia varpos kraujagysles. Erekcija atsiranda, kai penio arterijos išsiplečia ir jos būna užpildomos krauju, gavusios signalus iš nervų. O nervai reaguoja į seksualinio susijaudinimo signalus siunčiamus iš smegenų. Net jei nervų sistema ir veikia gerai, erekcija gali būti fiziškai neįmanoma, jei kraujagyslės jau pažeistos dėl rūkymo.

Ar rūkymas sukelia impotenciją?

Nors impotencija dažniausiai atsiranda vyrasnio amžiaus vyrams, tačiau dėl to nereikėtų atsipalaiduoti ir toliau traukti dūmą. Erekcijos disfunkcija gali atsirasti bet kokiam amžiaus vyrui.

2005 m. „American Journal of Epidemiology“ atliktas tyrimas parodė, kad impotencijos atsilaridas labiau tikėtinas vyrams, kurie rūkė, palyginti su tais, kurie niekada nerūkė. Tačiau beveik visiems, jaunesniems vyrams, sergantiems erekcijos disfukcija, cigarečių rūkymas yra labai tikėtina priežastis.

Todėl jei esate užkietėjęs rūkalius – jums derėtų sunerimti ir pradėti rūpintis savo sveikata, nes pasak atliktų tyrimų, jūs turite didelį šansą susidurti su erekcijos disfunkcija. Tačiau nepamirškite, kad metę rūkyti, galite sumažinti šią riziką.

Ar rūkymas sukelia impotenciją

Jei norite būti sveiki – meskite rūkyti!

Todėl jei norite būti sveiki ir kuo ilgiau išlikti seksualiai pajėgūs, meskite rūkyti dabar pat. Sveikata – svarbiausiai turtas šiame gyvenime ir jos neveta aukoti vardan visiškai nenaudingo įpročio!

Šiuo metu yra daugybė pagalbinių priemonių, kurios gali padėti mesti rūkyti ir išlikti vyrais! Nuo vaistų iki magnetų nuo rūkymo. Todėl jei jums rūpi jūsų ateitis ir sveikata – padėkite sau ir meskite dabar pat! Tikras vyras neturėtų pasiduoti žalingiems įpročiams!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.