Natūralūs Papildai Penio Didinimui Natural XL

34.00

Ar kada nors susimąstėte, kas būtų, jei Jūsų penis būtų keleta centimetrų didesnis ir šiek tiek storesnis? Jei taip, tai Natural XL papildas skirtas būtent Jums! Ir Jūs nesate toks vienintelis – labai daug vyrų ir porų, tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje galvoja kaip pastorinti ir pailginti vyro lytinį organą, kad lytinis aktas būtų dar malonesnis. Natūralūs Papildai Penio Didinimui NaturalXL – tai daugėlio vyrų svajonių išsipildymas. Tapkite geidžiamu, tikru vyru!

Aprašymas

Natūralūs Papildai Penio Didinimui Natural XL

Natūralūs Papildai Penio Didinimui Natural XL, tai maisto papildai, pagaminti iš kruopščiai atrinktų, organinių komponentų. Nepriklausomai testuotas profesionaliose laboratorijose, klinikiniu būdu patikrintas, Natūralūs Papildai Penio Didinimui Natural XL, patvirtina gerus rezultatus, plečiant varpos akytkūnio raumenis. Varpos akytkūnio raumenys tai medicininis terminas, kuris apibrėžia tris kamaras penio viduje – jos stimuliuojamos sukelia erekciją. Dėl jų išplėtimo, kraujo antplūdis į penį yra didesnis – būtent tai ir sukelia jo padidėjimą. Tai visiškai saugi ir žolinė formulė.

Kaip ilgai reikėtų vartoti Natural XL?

Naudojame tik kruopščiai atrinktus, neapdirbtus organinius komponentus, kurie yra detaliai patikrinami mūsų laboratorijose. Moksliniai tyrimai parodė, kad Natural XL papildai nesukelia jokių šalutinių poveikių net ir po ilgalaikio naudojimo. Todėl vartoti derėtų tol, kol pasieksite norimus rezultatus ir jus tenkins jūsų penio dydis.

Ar rezultatas yra ilgalaikis?

Kadangi Natural XL yra maisto papildas, rezultatai bus matomi, kol bus suvartojama rekomenduojama produkto dozė. Kai pasieksi norimus rezultatus, sumažink vartojamą dozę iki 1 tabletės, du arba tris kartus per savaitę, kad palaikytum pasiektus rezultatus. Toks dozės mažinimas neturi jokios neigiamos įtakos pasiektiems rezultatams.

Ar vartojant Natural XL papildus, galima vartoti alkoholinius gėrimus?

Taip! Vartojant Natural XL galima gerti alkoholinius gėrimus – Natural XL visiškai nesąveikauja su alkoholiu ir jis neturi jokios įtakos papildo veikimui.

Daugiau informacijos

Vartojimas: Viena kapsulė ryte užgeriant vandeniu ir viena vakare, arba pagal gydytojo nurodymus.

Sudėtis: NaturalXL (™) Proprietary Blend, tribulus terrestris (T.terrestris), L-Arginine HCL, L-Lysine HCL, L-carnitine, Root Muira puama (Ptychopetalum olacoides), Seeds of pumpkin (Cucurbita pepo), Maca Tuber ( Lepidium meyenii), cranberry fruit extract 4: 1 (Vaccinium macrocarpon), Licorice root (Glycyrrhiza glabra), root Kolcorośli (Smilax sp.), Zinc (as oxide)

Garantuojame geriausią kokybę!

Kiekvieną Natural XL tabletę, buteliuką bei pakuotę gaminame savo laboratorijose, bei saugome savo sandėlyje. Kiekviename žingsnyje stebime ir prižiūrime produktą nuo komponentų selekcijos iki patalpinimo buteliuose ir išsiuntimo. Dėl to galime Tau duoti 100% garantiją, kad Tavo gauta siunta tai aukščiausios kokybės veiksmingiausios penio didinimo tabletės.

Uzsisakykite dabar