Kaip gauti kriptovaliutos nemokamai 2021 metais?

Investavimas į kriptovaliutas gali būti labai pelningas. Investuotojai dažnai džiaugiasi grąža, kuri siekia iki kelių tūkstančių procentų. Aišku investuoti reikia atsakingai ir nepulti stačia galva pirkti visų kriptovaliutų iš eilės, nes galite labai greitai prarasti visus savo pinigus ir pradžioje geriau pasidomėti, kaip gauti kriptovaliutos nemokamai.

Taip, tai įmanoma. Galite gauti kriptovaliutos nemokamai, o tą kriptovaliutą tikslingai investuoti, kad susirinktumėte dar daugiau nemokamų pinigų. Taigi pirmiausia apžvelgsime visus populiariausius kriptovaliutos gavimo būdus, kurie nereikalauja jokios investijos.

Kaip gauti kriptovaliutos nemokamai: populiariausių būdų.

Žemiau pateiksiu keletą populiariausių nemokamos kriptovaliutos gavimo būdų. Tai puslapiai, iš kurių bendrai esu gavęs per 1500 EUR visiškai nemokamai ir ta suma nuolatos auga.

Beto pasidalinę puslapiu su draugais ar atsitiktiniais žmonėmis kurie aktyviai naudosis šiomis svetainėmis – jūs garantuosite sau pasyvias pajamas kiekvieną mėnesi. Tad registruokitės, nes kriptovaliutoms kylant – mažėja gaunamos premijos!

FreeBitco.in – kiekvieną valandą, turite galimybę laimėti net iki 200 dolerių vertės bitcoin valiutos. Tam nereikia jokių investicijų. Paskutiniu metu vyksta konkursai dėl įvairių prizų, kuriuose galite laimėti ir Lamborghini automobilį. Šia svetainę esame apžvelgę šiek tiek ankščiau straipsnyje: Kaip gauti Bitcoin nemokamai?

Free-litecoin.com – Svetainė kurioje galite kas valandą laimėti iki 200$ Litecoin valiutos.

Coinbase.com – viena populiariausių kriptovaliutų keityklų pasaulyje, kurioje nuolat galite gauti įvairių kriptovaliutų. Tereikia užsiregistruoti, patvirtinti savo taapatybę ir jau po kurio laiko galėsite gauti kriptovaliutos atsakydami į paprastus klausimus. Pats asmeniškai iš coinbase esu gavęs virš 300$ vertės kriptovaliutų, kurių vertė šiuo metu siekia apie 1000 EUR. Tad registruokitės, nes tai tikrai verta, beto užsiregistravę per mus ir nusipirkę 100$ vertės kriptovaliutų – 10$ gausite dovanų!

Rollercoin.com – tai virtuali kriptovaliutų kasykla, kurioje galite pirkti “minerius” ir taip kasti kriptovaliutą. Taip pat galite gauti energijos visiškai nemokamai. Jums tereikia kiekvieną dieną sužaisti keletą mini žaidimų ir jūs jau kasate kriptovaliutą. Tad jei nenori investuoti savo pinigų – tai puiki pradžia į kriptovaliutų pasaulį.

Binance.com – Šiuo metu užsiregistravę ir pilnai patvirtinę paskyrą – turite galimybę gauti net 500 dolerių kuponą taupymui. Beto užsiregistravę per mus ir nusipirkę kriptovaliutų – gausite dar 10 dolerių nemokamai. Tai populiariausia, seniausia ir patikimiausia kriptovaliutų keitykla internete. Todėl verta užsiregistruoti.

Kucoin.com – Binance konkurentas, šiuo metu taip pat siūlo gauti USDT kriptovaliutos (apie 1$) už keletos trumpų filmukų peržiūrą. Tai labai mėgstama platforma kriptovaliutų spekuliavimų užsiimančių žmonių, kadangi ten galima rasti daug įvairių ir vis dar nepopuliarių kriptovaliutų. Registruodamiesi įveskite mūsų kodą ir mėgaukitės papildoma dovana! Kodas – rJLLE7K

Coinmarketcap.com – vienas populiariausių kriptovaliutų entuziastų puslapių. Jame galite sekti įvairių kriptovaliutų kainas, sužinoti visas naujienas ir… užsidirbti kriptovaliutos ir net NFT meno!

Hashshiny.io – tai kriptovaliutos kasimo programalė, kurioje registruodamiesi per mūsų nuorodą gausite nemokamos kasimo energijos ir taip pradėsite generuoti pirmuosius savo Bitcoin. Jums tai nieko nekainuos! Programėlė visiškai nenaudoja jūsų telefono energijos.

Coinapp.co – eikite, važiuokite, judėkite ir taip generuokite taškus, kuriuos keiskite į kriptovaliutą. Jei daug keliaujate – ši programėlė kaip tik Jums! Gaukite papildomų pinigų už duomenų dalijimasi.

Kaip gauti kriptovaliutos nemokamai: ieškokite ir dalyvaukite AirDrop’uose

Tai vienas populiariausių būdų gauti kriptovaliutos nemokamai dar prieš jai atsirandant pardavime. Kartais gavus kritovaliutos nemokamai – jos kaina pakyla nuo keliasdešimties iki kelių šimtų ar net tūkstančių dolerių.

Todėl jei turite laisvo laiko – sudalyvaukite kaip įmanoma daugiau įvairių Airdrop. Taip tikrai gausite kriptoaliutos, kurios kaina ateityje gerokai paaugs.

Žemiau pateikiame keleta populiariausių puslapių, kuriuose rasite geriausius Airdropus:

Taigi laikykite ir kaupkite kriptovaliutą. Kas žino, galbūt būtent Jūs būsite sekantis kriptomilijonierius 🙂 Tik nepamirškite investuoti atsakingai ir tik tuos pinigus, kurių nebijote prarasti. Sekmės!