Kaip išrinkti sužadėtuvių žiedą?

Norėtųsi kalbėti apie sužadėtuvių žiedų madas, bet jų tiesiog… nėra. Kiekvienas renkasi tai, kas jam gražu, skoninga ir patrauklu. Tačiau sužadėtuvių žiedų rinkoje visgi vyrauja tam tikri stereotipai. Šiame straipsnyje juos ir pabandysime trumpai aptarti.

Žiedai

  1. Žiedelis su viena akute. Nors šiandieninėje rinkoje galime rasti daugybe akučių dekoruotus žiedus, visgi tradiciniai sužadėtuvių žiedai dekoruojami vienu brangakmeniu. Rinktis Jums – tik Jūs geriausiai žinote, kas gali patikti išrinktajai.
  2. Žiedelis su deimantu arba briliantu. Jau kuris laikas vyrauja posakis „deimantai – geriausi merginų draugai“. Tame yra tiesos, nes deimantas – ilgaamžis brangakmenis, susiformavęs iš kietos it uoliena anglies. Gavusi sužadėtuvių žiedą su deimantu, bet kokia mergina liks patenkinta. Briliantas – tai šlifuotas, daugybę briaunų turintis ir dar labiau blizgantis brangakmenis, už deimantą vidutiniškai brangesnis net kelis kartus. Taigi jei finansai leidžia, dar geriau dovanoti briliantu puoštą žiedelį.
  3. Auksinis žiedas. Susiklostė stereotipas, kad sužadėtuvių žiedai privalomai turi būti iš aukso. Sakote, pasirinkimas menkas? Visiškai ne, nes galima rinktis ne tik įprasto raudonojo, bet ir geltonojo ar baltojo aukso žiedelius. Beje, pastarasis variantas – neutralus, taigi tiks merginai, mėgstančiai tiek ir auksinius, tiek ir sidabrinius papuošalus. Ką daryti, jeigu nežinote, kokio metalo dirbiniai patinka Jūsų svajonių damai? Galima rinkti sužadėtuvių žiedelius, pagamintus iš dviejų spalvų aukso – pavyzdžiui, baltojo ir geltonojo.

Parinkus dailų sužadėtuvių žiedą, pats metas pagalvoti ir apie ceremoniją. Geriausiai galėtų patarti vestuvių fotografas. Kokia turėtų būti ideali sužadėtuvių eiga?

Pirmiausia parinkite tinkamą vietą. Ar jūsų mergina mėgsta viešumą ar, atvirkščiai – privatumą? Ar norėtumėte, kad Jūsų sužadėtuves stebėtų ir kiti žmonės, ar ši šventė bus skirta tik Jums dviem? Sužadėtuvėms tinka ir pajūris, ir Paryžius, ir netgi nuosavi namai – svarbiausia, kad veiksmas būtų netikėtas.

Ieškokite netradicinių sprendimų. Juk norėtumėte, kad sužadėtuvės paliktų ilgą pėdsaką jos atsiminimuose ir kad ji su malonumu apie tą dieną pasakotų Jūsų dviejų anūkams? Jei taip, pagalvokite, kaip pasipiršti įdomiau, o ne taip, kaip kažkur jau matėte. Šalin stereotipus, matytus filmuose. Apgalvokite ir tos dienos programą: kur vyksite, kur pietausite, ką aplankysite, kas tas Jūsų sužadėtuvių akcentu?

Pirškitės ypatingai, iš anksto pagalvokite, ką sakysite. Ar neišsisemsite vien ištarę frazę „ar tekėsi už manęs?“. Būtinai pakomentuokite, kodėl prašote savo svajonių moters rankos. Pasakykite jai, kokia ji Jums brangi, ką naujo ji įnešė į Jūsų gyvenimą, kaip jį pakeitė, nuspalvino, kodėl savo gyvenimo be jos daugiau nebeįsivaizduojate? Svarbiausia būkite nuoširdu – Jūsų pastangos neliks neįvertintos. Nenuvilkite būsimosios savo nuotakos, nebūkite pernelyg buitiškas ir nuspėjamas. Tik tuomet sužadėtuvės bus idealios.