Kaip gauti bitcoin nemokamai?

Tikras vyras – uždirba pakankamai pinigų, geba išlaikyti šeimą ir domisi naujovėmis. Bitcoinai – gana nauja tecnologija, kuri gali tapti puikiu papildomų pajamų šaltiniu. Tačiau, kaip gauti bitcoin nemokamai ir nieko neinvestuojant? Ištikro, tai nėra labai sudėtinga. Aišku sumos nėra didelės, tačiau tai visiškai investicijų nereikalaujantis būdas gauti populiariausios kryptovaliutos.

Pirma norint gauti Bitcoin kryptovaliutos, jums reikės piniginės, kurioje juos laikysite. Aš asmeniškai naudoju tik vieną ir per visą tą laiką, neturėjau nei vieno nusiskundimo. Tai Blockchain. Jei tikrai norite patikimumo ir stabilumo – išbandykite.

Tačiau yra ir daugiau puikių vietų laikyti savo kryptovaliutas. Šiuo metu rinkoje nemažai populiarumo susilaukia ir lietuvių projektas SpectroCoin. Esu jų klientas jau ilgą laiką, tačiau vis dar neteko išbandyti visų galimybių.

Kaip gauti bitcoin nemokamai?

kaip gauti bitcoin nemokamai

Taigi gryžkime prie Bitcoin. Juk jų mums ir reikia. Internete galima rasti nemažai vietų, kur galite gauti Bitcoin visiškai nemokamai. Ir tai nėra kažkoks triukas, kurio tikslas ištraukti pinigų. Žemiau pateikiu trumpą sąrašą su sveitainėmis, kurios siūlo nemokamus Bitcoin ir kitas kriptovaliutas.

Nesitikėkite, kad lengvai gausite daug pinigų. Kaip ir visur, čia irgi reikia įdėti darbo, norint pasiekti gerų rezultatų. Bene svarbiausia – žmonių atvedimas. Tai garantas į pasyvias pajamas ir su laiku tai gali tapti puikus būdas smulkiems pirkiniams ar tolimesnėms investicijoms.

Aš asmeniškai tikiu kriptovaliutų ateitimi ir jas kaupiu, bei laikau, tikėdamasis, jog jos kažkada pabrangs. Taip pat stengiuosi karts nuo karto spekuliuoti kripto valiutomis, kas retkarčiais irgi papildo mano balansą. Tai gali tapti labai pelninga investicija, jei investuojama protingai.

Kaip gauti bitcoin nemokamai? Svetainių sąrašas

Bitcoin svetainėAprašymas
FreeBitco.inGaukite Bitcoin kiekvieną valandą! Galimybė laimėti iki 200$ vertės Bitcoin valiutos. Iš šios svetainės esu gavęs net 0.01459 bitcoin valiutos.
QoinproKiekvieną dieną gaukite bitcoin, bei kitos kriptovaliutos. Puiki vieta, kurioje su laiku susikaupia nemažai pinigų.
BitgamesApie 3 metus jau veikianti svetainė. Galima gauti bitcoin kas valandą ir taip pat atlikti užduotis už kurias bus sumokama bitcoin kriptovaliuta.
CointiplyJau daugiau nei metus veikianti svetainė siūlanti gauti bitcoin atliekant įvairias užduotis. Taip pat, kiekvieną valandą, yra galimybė laimėti Jackpot'ą.
BonusBitcoinTai labai sena svetainė, šiuo metu išmokanti automatiškai, tiesiai į CoinPot
Bit FunTai labai sena svetainė, šiuo metu išmokanti automatiškai, tiesiai į CoinPot

Būkite budrūs!

Sąrašą stengsiuosi nuolat atnaujinti. Tačiau šiuo metu esu išbandęs ir sėkmingai gavęs išmokas tik iš aukščiau paminėtų svetainių. Būkite budrūs ir nesiregistruokite visur kur tik įmanoma. Dažnai tokių svetainių tikslas – išspausti ir išnaudoti kuo daugiau žmonių ir užsidaryti.

Taigi jei norite uždirbti, o ne pradirbti – aukščiau paminėtos svetainės bus puiki galimybė pradėti kaupti kriptovaliutas. Linkiu sekmės ir nepamirškite komentarų skiltyje pasidalinti, kaip jums sekasi uždirbti iš kriptovaliutų.

1 thought on “Kaip gauti bitcoin nemokamai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.