McDonald’s “McDrive” atvažiavęs atsiimti maisto, keistai žuvo vyras

Vankuveryje, Kanadoje, McDonald’s “McDrive” atvažiavęs atsiimti maisto, keistai žuvo vyras.

Viskas įvyko 05:30 ryto, kai vyras automobiliu prie langelio atvyko užsisakyti ir pasiimti maisto restorane esančiame Main Street ir Terminal Avenue, Vankuveryje, Kanadoje.

Norėjęs už maistą atsiskaityti kortele, link mokėjimo terminalo ištiesė savo banko kortelę, tačiau ši netikėtai jam išslydo iš rankų ir nukrito kažkur šalia automobilio.

Vyras nepasimetė ir šoko iš automobilio ieškoti savo bankinės kortelės, tačiau turbūt pamiršo įjungti stovėjimo stabdį ir… Vyrui išlipus iš automobilio, šis pradėjo važiuoti.

Automobilis vyrą prispaudė prie žemės ir galiausiai automobilio durelės prispaudė vyrą prie pastato konstrukcijos skelbia dienraštis „Canada Global News“ .

Vankuverio policijos departamentas teigia, kad vyras žuvo vietoje, nepaisant aplinkinių bandymų jam padėti ir gaivinti.

Tiek McDonald’s darbuotojus, tiek įvykį mačiusius liudininkus, šis įvikis smarkiai sukretė ir tai nieko nuostabaus. Juk žmonės nėra pratę regėti tokių vaizdų.

„Vancouver Sun“ dienraštis citavo „McDonald’s“ atstovą spaudai, kuris teigė, kad pražūtingo incidento liudininkai bus remiami per bendrovės pagalbos darbuotojams programą. Jiems bus suteikta visa reikalinga pagalba.

McDonald's McDrive atvažiavęs atsiimti maisto, keistai žuvo vyras

Galime pasidžiaugti, kad Lietuvoje dar nesame turėje nei vieno tokio pobudžio įvykio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.