Kalėdinių dovanų idėjos žmonai

Pažvelgus į kalendorių tampa aišku, jog iki didžiųjų metų švenčių liko visai nebedaug laiko. Didieji prekybos centrai jau ruošia Kalėdinių prekių ekspozicijas, taip skatindami susimąstytia apie dovanas artimiesiems. Sunkiausia vyrams – išrinkti dovaną žmonai. Būtent todėl kilo mintis sukurti straipsnį – kalėdinių dovanų idėjos žmonai.

Kadangi ir pats jau pradedu po truputį galvoti, ką gi padovanojus savo žmonai, nusprendžiau tuo pačiu palengvinti šį procesą visiems vyrams. Pasiruošimą šventėms pasistengsiu paversti šiek tiek lengvesniu ir paprastesniu. Aišku pirma svarbiausia – įsiklausyti į žmonos norus.

Kokią dovaną išrinkti žmonai

Dažnu atveju išrinkti tinkamą dovaną, kurį jį džiugintų ilgai, artimiausiam žmogui būna ypatingai sunku, o dauguma vyrų apskritai nemėgsta apsipirkinėjimų. Renkant dovanas draugams ar kitiems artimiesiems didžiąją dalį „darbo“ neretai nuveikia moterys. Todėl išrinkti tinkamą dovaną žmonai – išties nelengva.

Pirmiausia pagalvokite – ką mėgsta jūsų žmona, kokie jos hobiai ir norai. Atsižvelgiant į tai, galite parinkti dovaną, kuri tikrai ją nudžiugintų ir būtų praktiška. Tačiau nepamirškite, kad per kalėdas yra svarbiausia buvimas kartu ir rūpestis. Pateiksiu keletą dovanų idėjų, kurios galbūt palengvins dovanos paiešką.

Kalėdinių dovanų idėjos žmonai

Natūralių arbatų rinkinys. Žiema yra metų laikas kuomet arbatą geriame kur kas dažniau. Jei Jūsų žmona mėgsta leisti vėsius žiemos vakarus su puodeliu šiltos arbatos, arbatų rinkinys gali būti puikus dovanos pasirinkimas. Arbatų rinkiniai būna gražiai įpakuoti, kartais į rinkinį įeina ir puodelis.

Papuošalų dėžutė/stovas. Kiekviena moteris mėgsta puoštis, ir turi bent keletą juvelyrikos dirbinių. Galite padovanoti savo žmonai papuošalų dėžutę su atskiromis vietomis grandinėlėms, žiedams, auskarams ir apyrankėms.

Klasikinis laikrodis. Klasikinis laikrodis su odiniu dirželiu gali tapti kiekvienos moters stilingu aksesuaru. Prieš įsigyjant laikrodį reikėtų pasidomėti kokia spalva/ laikrodžio forma žmonai labiausiai patiktų.

Populiari knyga. Skaitymas moterų tarpe vėl tampa madingu. Apsilankę knygyne nesunkiai rasite lentyną su geriausiai parduodamomis knygomis, todėl beliks tik išsirinkti žmonos dar neskaitytą.

Dovanų čekiai. Tai ko gero papraščiausias pasirinkimas. Įteikus žmonai rūbų ar avalynės parduotuvių dovanų čekį galite būti tikri, jog ji tinkamai jį panaudos.

Keli žingsniai, kurie palengvins dovanos paieškos procesą

  1. Kalėdoms yra įprasta dovanoti su šia švente susijusias dovanas simbolizuojančias švelnumą, rūpestingumą ir meilę. Dovana nebūtinai turi būti praktiška – geriau išrinkti tokią dovaną, kuri apie šias Kalėdas primintų ilgam.
  2. Prieš perkant dovaną reikėtų įsitikinti ką jūsų žmona mėgta labiau: dekoratyvines ar praktiškas dovanas? Nepamirškite, jog moterys vertina gražius įpakavimus.
  3. Dovanoti moteriai papuošalus tinka beveik per kiekvieną šventę. Juvelyrikos dirbinys (ypač auskarai ir grandinėlės) gali tapti puikiu pasirinkimu ir Kalėdų proga.
  4. Naujųjų metų sutikimas užsienyje. Ar esate su savo žmona Naujuosius metus sutikę užsienyje? Jei ne, tokia dovana maloniai nustebins mylimąją.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.