Keletas patarimų, kaip atkreipti moterų dėmesį Tinder programelėje

Atkreipti moterų dėmesį – nelengva užduotis. Ypač dabar – kai visos pažintys vyksta pagrinde internetinėje erdvėje, svarbu kažkaip išsiskirti ir sužavėti moteris iš pirmo žvilgsnio. Mes pasiruošę Jums atskleisti keletą patarimų, kurie padės padaryti daug geresnį, tą pirmajį vaizdą, kuris daug ką nulemia, Tinder pažinčių platformoje.

Kas yra Tinder?

Tinder – tai mobilioji pažinčių programelė, kurios pagalba, galite greitai susirasti merginą, kuri yra netoliese ir kurią taip pat domina pažintys. Asmeniškai žinau ne vieną porą, kuri susipažino būtent šios programelės dėka, vedė ir jau turi vaikų.

Kaip atkreipti moterų dėmesį Tinder’yje?

Atkreipti moterų dėmesį tikrai sudėtinga. Būtina kažkaip išsiskirti. O tai padaryti internete dar sunkiau. Taigi mūsų patarimai padės jums tinkamai paruošti savo Tinder pažinčių programelės paskyra, kad moteris nesugebėtų atsispirti po pirmojo žvilgsnio!

Numeris vienas – tobula profilio nuotrauka

Taigi ne paslaptis, kad nuotrauka – pati svarbiausia. Tinkama ir patraukli profilio nuotrauka gali greitai atkreipti moterų dėmesį. Todėl nepatingėkite ir skirkite laiko tam, kad pasidarytumėte gražią ir kokybišką profilio nuotrauką, kuri priverstų moteris sustoti ir skirti jums šiek tiek laiko.

atkreipti moterų dėmesį

Vyrai dažnai nesistengia naudoti gražių ir kokybiškų nuotraukų, o juk moterims patinka mieli ir gražūs dalykai. Todėl jos tikrai pro akis nepraleis gražaus vaikino nuotraukos. O patraukus moters dėmesi svarbu jo nepaleisti, todėl keliaukime prie sekančio patarimo.

Dar daugiau nuotraukų?

Taigi taip, jūs patraukėte moters dėmesį, tačiau kas toliau? Sekantis žingsnis pasak Tinder įkūrėjo Sean Rad turėtų būti dar daugiau nuotraukų. Ir čia nereikia rodyti savo raumenų ar automobilių. Daugiau dėmesio čia susilaukia vyrai su mažais šuniukais, nei su prabangiais automobiliais. Jūs čia tam, kad susirastumėte naujų draugų! Todėl būkite savimi!

Galbūt dirbate kažkokį įdomų darbą ar kaip nors aktyviai leidžiate savo laisvalaikį? Parodykite tai savo nuotraukose. Turite gyvunų? Draugų? Jie irgi gali tikti, nes grupinės nuotraukos dažnai turi didesnį pasisekimo procentą. Tik nepadauginkite. Vienas, na, du draugai – pats tas.

Sužavėkite moteris trumpu aprašymu apie save

Tinder suteikia galimybę parašyti trumpą (iki 500 ženklų) aprašymą apie save. Taigi reikia pasirinkti tinkamus žodžius, kadangi po nuotraukų dažniausiai atkreipiamas dėmesys būtent į aprašymą.

Vyrams visuomet yra daug sunkiau bendrauti ir šnekėtis nei moterims, tad nepersistenkite ir rašykite tiesiai šviesiai. Truputis humoro tik pagerins jūsų šansus sužavėti moteris. Taip pat galite paminėti ir temas, kuriomis jums būtų įdomu bendrauti, taip galite susirasti puikių pašnekovų.

Laikas “svapinti” ir atkreipti moterų dėmesį!

Taigi dabar jūs jau pasiruošęs pradėti “svapinti”! Tiesa, rinkitės atidžiai ir nemeluokite kalbėdami apie save, kadangi tai naudos gali atnešti tik trumpą laiką. Būkite savimi ir nepersistenkite!

Išbandykite mūsų produktus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.