Kur investuoti pinigus 2020 metais?

Kur investuoti pinigus 2020 metais? Tai labai aktualus klausimas vyrams, kuriems rūpi jų pačių finansai ir siekia susikurti geresnią ateitį. Tinkamai investuoti pinigai gali Jums atnešti ankstyvą financinę nepriklausomybę, išsilaisvinimą iš nuobodaus darbo, o galbūt tiesiog papildomas pajamas, kurios gali būti panaudotos įvairiausiems tikslams.

Žemiau pateiksime keletą pačių populiariausių investicijų idėjų ir būdų, kaip priversti savo pinigus dirbti sau. Tiesa, pradžioje svarbu aklai nepulti ir neinvestuoti savo pinigų į visiškai Jus nedominančią veiklą, nes ilgame laikotarpyje tai gali atnešti daugiau žalos, nei naudos. Investuokite protingai ir susikurkite pasyvų pajamų šaltinį. Tikras vyras – turi uždirbti pakankamai pinigų savo šeimai. Bet aišku šie investicijų būdai – netik vyrams!

Ar verta investuoti mažą sumą pinigų?

Labai daug žmonių niekada nepradeda investuoti, nes mano, kad investavimui reikalinga didelė pradinė suma. Tačiau tai netiesa. Pradėti investuoti galima ir nuo mažų sumų ar skiriant dalį pinigų nuo atlyginimo. Nesvarbu ar tai būtų 10, 100 ar 1000 Eur. Praktiškai visi investuoti gali vienodai.

Investuoti apsimoka ir pradėti galima su minimaliomis investicijomis ir taip po truputį kurtis sau financinę nepriklausomybę. Viskas, ko jums reikia – tai laikas ir noras. Jūs turite galimybę pasiekti tai, apie ką visada svajojote. Ir visos galimybių ribos dažniausiai yra nubrėžtos mūsų galvose. Mes galvojame, kad mums nepasiseks, kad to ką uždirbsime mums neužteks ir norime daug ir greit. Bet jei pradėsite po truputį, galite pasiekti labai daug!

Nesitikėkite, kad investavę 10 eurų, po kelių menesių jau turėsite kalną pinigų, tačiau tai gali būti puiki pradžia, o pirmas pelnas gali suteikti labai daug motyvacijos siekti savo tikslų ir svajonių dar smarkiau. Taigi nieko nebelaukiame ir pateikiame Jums pačius populiariausius investavimo būdus Lietuvoje ir netik 2020 metais.

1. Kur investuoti pinigus 2020 metais – Tarpusavio skolinimo (P2P) platformos

Tarpusavio skolinimas (investavimas į paskolas) šiuo metu labai plačiai reklamuojamas įvairiais kanalais. Ir taip tai yra viena iš tų investicijų, kurioje galite pradėti investuoti nuo pačių mažiausių sumų. Kai kuriose platformose pradėti investuoti galima vos nuo 10 eurų ir tai gali būti puiki investavimo pradžia. Paskolinę pinigų, kas mėnesį, jūs gausite palūkanas, kurios gali tapti puikiu pasyviu pajamų šaltiniu.

Tiesa nepulkite aklai skolinti savo pinigus, kadangi neretai pasitaiko ir taip, kad žmogus ar įmonė, kuriai buvo suteikta paskola, jos tiesiog negražina ir taip jūs nustojate uždirbti pinigus. Labai svarbu skolinti mažomis sumomis kuo daugiau žmonių. Taip yra diversikuojama rizika ir apsaugomi pinigai. Pradėkite investuodami mažas pinigų sumas, taip jūs galėsite perprasti visas investavimo subtilybes ir neprarasti savo pinigų. Žemiau rasite populiariausias tarpusavio skolinimo platformas.

Populiariausios tarpusavio skolinimo platformos:

Paskolų klubas

Paskolų klubas 

„Paskolų klubas“ teikia profesionalias tarpusavio skolinimo paslaugas. Čia galite įgyvendinti savo gyvenimo projektus – pasiskolinti palankiomis sąlygomis arba investuoti. Paprastai kalbant, tarpusavio skolinimasis – žmogaus suteikiama paskola žmogui, tai yra moderni alternatyva bankams.

Savy

SAVY

Savy – pirmoji Lietuvoje pradėjo siūlyti žmonėms investuoti į paskolas ir skolintis iš žmonių. Tad tai patikimas ir stiprus rinkos lyderis. Savy suteikia puikias galimybes uždirbti ir išpildyti savo svajones, skolinant pinigus ir gaunant palūkanas. Jei norite financinės nepriklausomybės – išbandykite!

FinBee

FinBee

Su FinBee galite gauti paskolą savo asmeniniams interesams tenkinti ir už ją nepermokėti arba investuoti palankiomis sąlygomis. FinBee – vienas populiariausių Lietuvoje. Išbandykite!

Mintos

Mintos

Mintos – tai pasaulinio masto skolinimo ir investavimo platforma. Ji taip pat labai mėgstama Lietuvių tarpe, ja naudojuosi ir aš pats. Tai patikima ir saugi platforma norintiems investuoti. Tad siūlau visiems išbandyti!

2. Kur investuoti pinigus 2020 metais – kriptovaliutos

Kriptovaliutos nėra itin populiari investicija tarp Lietuvių, tačiau tinkamai pasirinkus valiutas ir investavus tinkamu metu galima pasiekti labai gerų rezultatų. Žinoma, tuo pačiu metu tai yra gana rizikinga investicija ir norint iš to uždirbti reikia nemažai tuo domėtis ir mokytis, kaip spekuliuoti kriptovaliutomis.

Visame pasaulyje vos 3% žmonių prekiauja kriptovaliutomis, tačiau tas skaičius nuolat auga ir išbandyti save kriptovaliutų pasaulyje nusprendžia vis daugiau žmonių. Aišku ne visi jie tai daro sėkmingai, tačiau užsidirbti galima daug ir gana greitai. Ir kiekvieną dieną naudotis kriptovaliutomis pradeda vis daugiau žmonių, o kuo daugiau žmonių naudojasi tam tikra valiuta, tuo ji tampa brangesnė. 

Populiariasios vietos, kuriose galite įsigyti kriptovaliutų:

 1.  SpectroCoin – tai vienas pirmųjų Lietuviškų projektų, siūlančių įsigyti kriptovaliutos. 
 2.  Plus500 – puiki programa, kurioje galite netik spekuliuoti kriptovaliutomis, bet ir įsigyti akcijų, aukso, naftos ar kitų žaliavų.
 3.  PayBis – patikima ir saugi vieta, kurioje galite įsigyti įvairių kriptovaliutų.
 4.  Kraken – viena pirmųjų kriptovaliutų keityklų pasaulyje. Patikima ir patogi valiutų keitykla.

Populiariausių kriptovaliutų kainos gyvai:

[cryptopack id="3347"]

Ar tikrai verta investuoti į kriptovaliutas?

Mes neesame investavimo ekspertai ir negalime tiksliai pasakyti ar tikrai kriptovaliutų kainos kils, tačiau kriptovaliutoms prognazuojama labai šviesi ateitis ir internete galima rasti labai daug straipsnių apie tai, kad Bitcoin kainuos ir 20 000$ besibaigiant 2020 metams ir, kad kainuos 1 milijoną dolerių. Tačiau, kad kaina kristų prognozių nėra labai daug, taigi spresti paliksime patiems. 

Ir jei vis dėl to nuspresite investuoti į kriptovaliutas ar jau investuojate, parašykite komentaruose kokias valiutas pasirinkote ir kodėl. Labai būtų išgirsti investuojančių žmonių nuomones apie tai. Taigi labai lauksime jūsų komentarų, o mes judame toliau, nes dar liko nemažai pasiūlymų, kur investuoti pinigus 2020 metais.

3. Kur investuoti pinigus 2020 metais – investavimas į nekilnojamą turtą

Kur investuoti pinigus 2020 metais - nekilnojamas turtasTurbūt pirma mintis, kuri šauna, bet kuriam lietuviui į galvą pagalvojus kur investuoti pinigus 2020 metais – nekilnojamas turtas. Ir taip, šiuo metu tai puiki investicija norintiems stabilaus mėnesinio uždarbio. Bet aišku, norint įsigyti savo nekilnojamą turtą, reikia turėti nemažas pradines investicijas ir daugeliui tai tampa tiesiog neprieinama.

Pasiskolinti pinigų iš banko gali tikrai ne kiekvienas, o kai kuriems toks investavimo būdas tiesiog nepriimtinas ir būtent todėl daugelis apie investavimą į nekilnojamą turtą pamiršta. Bet yra galimybė auginti savo kapitalą po truputi ir pradėti investuoti vos nuo 50 Eur. Tai puiki galimybė pradėti investuoti ir auginti savo kapitalą. Ir galbūt vieną dieną jūs jau turėsite pakankamą kapitalą nuosavo nekilnojamo turto įsigijimui. O jei norite sužinoti, kaip tai pradėti – tiesiog skaitykite toliau. 

Ką daryti jei neturite reikiamos sumos nekilnojamo turto pirkimui?

Jei neturite reikiamos sumos nekilnojamo turto pirkimui galite ją pasiskolinti, o jei nenorite skolintis, galite išbandyti EvoEstate arba Nordstreet projektą. Šiose platformose investuoti galite pradėti vos nuo 50 Eur. Tai puiki galimybė visiems išbandyti investavimą į nekilnojamo turto projektus ir uždirbti pastovų pelną.

EvoEstate platformoje investuoti galite pradėti vos nuo 50 EUR. Beto visi, dabar užsiregistravę per mūsų nuorodą gauna net 15 EUR nemokamai! Puiki galimybė pradėti investuoti ir uždirbti realius pinigus. Tai lietuvių sukurtas projektas ir yra pirmas toks visoje Europoje. Todėl investuodami čia – Jūs nersite tiesiai į Europos nekilnojamo turto rinką. Nieko nelaukite ir išbandykite EvoEstate platformą.

Nordstreet skelbiasi, kad šiuo metu turi net beveik 3900 investuotojų, o jų vidutinė graža siekia 11.4%. Pradėti investuoti galite nuo 100 Eur. Ši platforma veikia panašiai, kaip ir kitos sutelktinio finansavimo platformos, tik šiuo atvėju besiskolinantis asmuo užstato savo nekilnojamą turtą, kaip paskolos garantą. Siūlome visiems išbandyti ir uždirbti iš nekilnojamo turto rinkos.

4. Kur investuoti pinigus 2020 metais – investavimas į akcijas

Investavimas į akcijas – nėra paprastas ir greitas būdas užsidirbti pinigų. Jums reikia dometis rinka, sekti jos tendencijas ir pokyčius, bei stengtis numatyti ateiti. Bet vėl gi kaip ir kiekvienas investavimo būdas, jis turi tiek pliusų, tiek ir minusų. Investavimas į akcijas galimas keliais būdais: perkant pavienias akcijas arba investuojant per investicinius fondus.

Investiciniai fondai

Investiciniai fondai skamba labai rimtai, tačiau viskas yra daug papraščiau, nei kad dauguma galvoja. Investuoti į investicinius fondus galima vos nuo 50 eurų ir tai yra gana saugi investicija, nes tai diversifikuota investicinė priemonė. Nereikia jokių specialių žinių norint pradėti, viskas labai paprasta ir aišku. Lietuvos bankas yra pasidalinęs visų Lietuvoje veikiančių investicinių fondų sąrašų. Jį galite rasti paspaudę čia.

Kaip jau minėjau ankščiau – tai saugus būdas investuoti, jei tik patys to norite. Pradžioje, prieš investuodami jūs turėsite pasirinkti vieną iš trijų galimų investavimo rizikos lygių: konservatyvus (saugus), subalansuotas (vidutinio saugumo) arba agresyvus (rizikingas), o toliau visą darbą paliekate profesionalams. Jei jus tas tenkina – siūlome išbandyti!

Pavienių akcijų pirkimas

Egzistuoja daug įvairių platformų, kuriose Jūs galite pirkti ir parduoti įvairias akcijas tiesiog internetu. Ir pradėti prekiauti galima su minimaliomis investicijomis ir galite savo kapitalą padidinti arba sumažinti keleta kartų labai greitai. Šiuo metu tiek Swedbank, tiek Revolut siūlo pradėti nemokamai prekiauti akcijomis. 

Taip pat prisinungę Plus500 programoje, galite realiu laiku pirkti ir parduoti savo akcijas. Ir netik akcijas, bet ir auksą, naftą, bei kitas žaliavas. Taip pat yra galimybė spekuliuoti kriptovaliutomis. Tad ši platforma – tai viskas viename! Kiekvienas turi galimybę pasiekti financinę nepriklausomybę! Tad jei įdomu – būtinai išbandykite!

Aš asmeniškai įsigijau keleta populiarių įmonių akcijų naudodamasis Plus500. Aišku mano investicija viso labo 100 Eurų, tačiau pamaniau, jog tai gali būti puiki pradžia investavimui į akcijas. Galbūt senatvėje, o gal ir greičiau, galėsiu pasidžiaugti savo investicijomis. Taip pat kiekvieną mėnesį stengsiuosi padidinti savo investiją, na ir butinai visu tuo pasidalinsiu su jumis!

5. Kur investuoti pinigus 2020 metais – investavimas į auksą

Investavimas į auksą vis dar turbūt pati populiariausia investicija visame pasaulyje. Auksas turi verte ir jis jos niekada nepraranda,  todėl tai gali būti puiki investicija. Bet vėl gi norint iš to gyventi ir uždirbti solidžias pajamas, reikia nuolatos domėtis rinka, spekuliuoti arba kaupti, o tam reikalingas gan didelis pradinis kapitalas. 

Tačiau galima pradėti ir nuo mažesnių investicijų. Internete yra nemažai vietų, kur galite virtualiai investuoti į auksą arba nusipirkti aukso, kuris jums atkeliaus tiesiai į namus. Ir nereikia įšsivaizduoti “aukso plytos” kaip iš filmų. Galima pradėti ir nuo mažų aukso gabalėlių, kurie su laiku galbūt taps kažkuo daugiau. Investavę jausitės ramūs, nes tai tikrai, viena saugiausių investicijų.

Norint investuoti į auksą pirmiausia siūlome išbandyti Plus500 programą, kurioje lengvai galite investuoti į auksą ir netik. Taip pat bet kada lengvai galėsite parduoti ir greitai atgauti pinigus. Tad tai tikrai nuostabi vieta, pradėti investuotojo karjerai. Tačiau jei norite įsigyti aukso, kuris jums atkeliautų į namus, galite tai padaryti InvestinisAuksas.lt svetainėje. Ir auksas atkeliaus tiesiai į jūsų namus.

6. Kur investuoti pinigus 2020 metais – investavimas į daiktus ar kolekcines vertybes

Įvairių daiktų pirkimas tikintis, kad jie pabrangs ar jau kolekcinių daiktų pirkimas gali būti labai gera investicija. Tarkim nuo 2000 metų, žmonės investuojantys į LEGO kaladėles, galėjo uždirbti didesnį pelną, nei kad investuodami į auksą, akcijas ar kitas žaliavas. Todėl investavimas į daiktus – tikrai gali būti pelningas ir naudingas, o galiausiai tai gali tapti smagiu hobiu.

Ir aišku nereikėtų aklai pulti pirkti visų LEGO kaladėlių ir tikėtis, kad po dešimtmečio būsite milionieriais. Nors ką gali žinoti. Žemiau pateiksime keletą įdėjų, ką galima pirkti dabar ir kas išlaikytų savo vertę, o gal net gerokai ją padidintų. Tiesa, geriausia pasirinkti tai, kas jums įdomu, kad vėliau nereikėtų dėl savo investicijos gailėtis.

Įdėjos, į kokius daiktus galima investuoti:

 1. Alkoholiniai gėrimai – senas, geras ir išlaikytas viskis, vynas ar konjakas – tai viena geriausių ir pelningiausių investicijų pastarajį dešimtmetį! 
 2.  Seni pinigai – senos monetos ir kupiuros visados turi vertę ir ji nuolatos auga. Tad tai tikrai puiki investicija.
 3. Antikvariniai daiktai – seni antikvariniai daiktai – telefonai, kompiuteriai, baldai ar kita, kainuoja daug ir kasmet jų kaina auga. Tad tai taip pat gera investicija.
 4.  Automobilių modeliukai – vėl gi ne visi automobilių modeliukai turi vertę, bet galima atrasti tikrai įdomių ir retų modelių!
 5.  Pašto ženklai – dažniausiai žmonėms, tai būna tiesiog hobis. Bet kodėl nepažvelgus į tai, kaip į investiciją? 
 6.  Meno vertybės – įvairūs paveikslai, figurėlės, meno dirbiniai, papuošalai taip pat gali būti puiki investicija ir tapti hobiu.
 7.  Antikvarinė technika – seni automobiliai, traktoriai ar motociklai gali būti puiki investija. Kainos kyla ir kyla labai greitai, tačiau žinoma tam reikalingos nemažos investicijos.
Prieš pradedant pirkti daiktus, pagalvokite apie jų laikymą, išlaidas jų laikymui ir ar tikrai sugebėsite tą daiktą tinkamai laikyti ir prižiūrėti, nes netinkamai prižiūrimas daiktas, gali labai greitai netekti savo vertės. Tad investuokite apgalvotai!

7. Kur investuoti pinigus 2020 metais – investavimas į verslą

Investuojant į verslą yra reikalinga nemaža pradinė investicija. Ir vėl gi jei apie verslą, į kurį investuojate, nieko nenusimanote, iš to tikrai nieko gero neišeis. Šioje investavimo srityje dažniausiai yra investuojamas ir laikas ir pinigai. Tuomet yra pasiekiami geriausi rezultatai. Tačiau tai gana rizikinga investicija, kadangi labai dažnai investuojantys verslo valdyme nedalyvauja ir tame neturi patirties.

O tai neretai nuveda iki prarastų investicijų. Todėl visada investuokite atsargiai, įvertinę savo galimybes, apgalvoję ar tikrai sugebėsite prisidėti prie to verslo, suprasti jį ir valdyti, nes kitaip, vargu ar daug pasieksite. Žemiau surašiau keletą būdų, kur galite investuoti savo pinigus į verslą.

Kaip pradėti investuoti į verslą?

Susirasti tinkamą verslą, į kurį nebūtų baisu ir rizikinga investuoti, tikrai nėra paprasta ir tokių verslų tikrai reikia paieškoti. Tai sunkus darbas, reikalaujantis nemažai žinių ir investicijų. O jei jūs esate tam pasiruošę – pirmiausia siūlome apsilankyti Uzdarbis.lt internetiniame forume, kuriame galite rasti tikrai patikimų žmonių su puikiomis įdėjomis ir projektais, kurie ieškosi finansavimo. Taip pat galima ieškoti įvairiuose skelbimų portaaluose jei domina investavimas į lietuvišką verslą. Bet nepamirškite išlikti budriais.

O jei vis dėl to jus domina platesni vandenys ir norite investuoti į verslus užsienyje, galite išbandyti Seedrs arba Kickstarter. Tai dvi puikios ir patikimos platformos norintiems investuoti į startuolius. Tai puiki galimybę greitai padidinti savo pradinį kapitalą. Mainais už investiciją, dažniausiai jūs gaunate įmonės akcijų, kurias galite laikyti arba parduoti. Labai daug įdomių projektų, bet nepamirškite atsargumo!

Kaip pradėti verslą turint mažas investicijas?

Jei nenorite investuoti į kitų žmonių verslus, visada galite kurti savo verslą ir investuoti į jį. Tačiau šiuo atvėjų yra reikalingos be galo didelės investicijos laiko atžvilgiu. Bet sėkmės atvėju, savo investiciją galite padidinti tūkstančiais kartų per metus. Jei jūsų svajonė – turėti nuosavą verslą ir būti sau bosu – šis investavimo būdas kaip tik jums.

Pradėti bet kokį verslą galima ir neturint didelių investicijų. Svarbu investuoti tinkamai ir skirti tam daug laiko. Prekių pirkimas Lenkijoje ir pardavimas Lietuvoje yra irgi verslas. Tai irgi investavimas į verslą. O pradėti galima ir nuo 100 Eurų.

Taip pat, nusipirkę tam tikrų priemonių, gali teikti paslaugas žmonėms. Užsiimti namų valymu, automobilių lempų poliravimu, galite gaminti rankdarbius ir juos pardavinėti internete. Įdėjų galima sugalvoti tikrai įvairių ir tam nereikia kažkokių didelių sugebėjimų. Tereikia noro ir laiko ir viskas gali būti įmanoma.

Jei mėgstate rašyti ar domitės pardavimais, jums derėtų išbandyti internetinio marketingo pasaulį. Už 100 Eur galima susikurti internetini puslapi, tinklarašti ar internetinę parduotuvę ir pradėti savo verslą. Tam tikrai nereikia didelių investicijų piniginiu atžvilgiu, tačiau laiko tam reikia nemažai.

Verslo pirkimas

Pirkti jau veikiantį ir pinigus uždirbantį verlą yra puikus būdas pradėti gauti pasyvias pajamas kiekvieną mėnesį. Tačiau nepamirškite, kad nusipirkę verslą – gaunate ir didelį darbo kruvį ir visas su verslo valdymu susijusias problemas. Todėl turite būti visapusiškai pasiruošę valdyti visus verslo procesus. 

Jei vis dėl to nuspresite įsigyti verslą – vėlgi, rekomenduojame apsilankyti Uzdarbis.lt internetiniame forume, kuriame rasite įvairių parduodamų internetinių projektų. Taip pat galite apsilankyti puslapyje VersloPaieskos.lt. Tai taip pat gana populiarus portalas tarp perkančių/parduodančių internetinius projektus.

8. Kur investuoti pinigus 2020 metais – investavimas į mokymus ar kursus

Išmokti kažką naujo yra visada naudinga. Ir investuoti pinigus į tai yra tikrai geras sprendimas. Dabar internete galima įgauti įvairias specialybes, išmokti to, kas galbūt jus domino visą gyvenimą ir net gauti tai patvirtinančius sertifikatus. Taip galite netik išmokti kažko naujo, bet ir pakilti karjeros laiptais dabartineme darbe.

Ir tam net nereikia begalės laiko ar pastangų. Užtenka retkarčiais mokytis laisvu laiku ir tai gali būti puiki investicija ateičiai. Asmeniškai pažystu ne vieną žmogų, kurie baigę kursus internete pakeitė savo specialybę ir pradėjo uždirbti daug didesnius pinigus. Ir tam tereikia trupučio noro ir pastangų. Tikras vyras privalo tobulėti! 

Geriausi universitetai internete

Aišku dirbantiems ar norintiems pradėti dirbti IT sferoje tai tikrai daug galimybių suteikiantys kursai ir universitetai. Tačiau tinkamų sau tikrai ras kiekvienas ir netik iš IT sektoriaus. Galite išmokti praktiškai bet ką.

 1. MokymaiPro – Lietuvių projektas, kuriame galite rasti įvairių kursų.
 2. Udemy.com – Vienas populiariausių pasaulyje. Kursus galima rasti visoms specialybėms.
 3. Stanfordo Universitetas – daug naudingų nemokamų kursų.
 4. Youtube – Youtube neišsemiamas kursų, gidų ir įvairių pamokų šaltinis. Ten galite išmokti praktiškai bet ko.
Aišku neapsiribokite šiomis svetainėmis. Jei jus domina internetinis marketingas išbandykite Google kursus, jei domina socialinių tinklų marketingas – galite išsilaikyti Facebook sertifikatus ir taip visiems įrodyti, jog esate rimtas specialistas.

9. Kur investuoti pinigus 2020 metais – investavimas į save

Šiame pasaulyje esate svarbiausias tik JŪS pats! Niekas kitas! Tik Jūs! Todėl investuoti pinigus į save yra pats puikiausias sprendimas. Mėgaukitės gyvenimu, pildykite savo norus, keliaukite ir plėskite savo akiratį, nes tam pinigai ir skirti. Tokie dalykai ir pojučiai yra neįkainojami, o pinigai yra uždirbami ir jų visada bus, jei tik žinosite, kur jų ieškoti.

Taip pat skirkite laiko ir pinigų savęs tobulinimui ir savo, kaip asmenybės formavimui. Internete galima atrasti įvarių kursų, kurie padės tobulėti jūsų protui. Emotika siūlo įvairių savęs tobulinimo kursų, taip pat, jei anglų kalba – ne problema, Udemy rasite tikrai puikių kursų. Tam nereikalingos didelės investicijos. Save tobulinti galite skirdami vos keletą valandų per savaitę. Tai bus viena geriausių jūsų investicijų, dėl kurių tikrai nesigailėsite ateityje!

10. Kur investuoti pinigus 2020 metais – investavimas į savo sveikatą

Kur investuoti pinigus 2020 metais - sveikataTai bene viena geriausių investicijų visais laikais. Sveikata yra didžiausias turtas. Sugadinta sveikata, net ir už didžiausius pinigus ne visada gali būti atstatyta. Todėl svarbu rūpintis savimi, investuoti į savo sveikatą, mitybą, sportą netik pinigus, bet ir laiką. Tai investicija, kuri jums garantuos, kad jūs uždirbsite pinigus (būdamas sveikas) ir jų neprarasite (sirgdami ir leisdami gydymui).

Investuokite savo pinigus įsigydami sporto klubo narystę, užsirašykite į sporto užsiemimus, susidarykite mitybos programą ir investuokite pinigus, pirkdami tik kokybiškus maisto produktus, įsigykite įrangos sveikam maistui gaminti ar sporto inventoriaus reikalingos jūsų mėgiamam sportui, kad galėtumėte sportuoti namuose ir nereikėtų vaikščioti į sporto klubą.

Visa ši investicija su laiku, vienaip ar kitaip visvien atsipirks ir leis jums mėgautis daug kokybiškesniu gyvenimu senatvėje. Neveltui sakoma, kad sportas sveikata, o tik sveikas kūnas ir protas gali pasiekti savo svajones ir tikslus. Tad neapleiskite savo kūno ir skirkite jam didelį dėmesi. 

 

Ko reikėtų vengti investuojant pinigus internete?

Prieš investuodami savo pinigus, visuomet gerai apsvarstykite ar tikrai vertai ir ar tai jus domina. Daug pradedančiųjų investuotojų visame pasaulyje klysta būtent dėl to, kad skuba investuoti visko gerai neapgalvoje, nes bijo praleisti puikia progą uždirbti. Tai yra pagrindinė naujokų klaida. neveltui sakoma, kad reikia devynis kartus pamatuoti ir tik dešimtą pjauti.

Ieškant kur investuoti pinigus 2020 metais, reikėtų įpatingai saugotis sukčių, kurie mielai pasiimtų jūsų pinigus. Internetas pilnas įvairiausio plauko pasiūlymų, kurie žada sukrauti jums tūkstančius vos per keletą dienų ir be jokios rizikos. Dažniausiai tokių tikslas – gauti jūsų pinigus. Netikėkite viskuo, kas parašyta. Linkime sėkmės investuojant!

3 thoughts on “Kur investuoti pinigus 2020 metais?

 1. Puikus patarimai. Aš pats investuoju į nekilnojamą turtą ir sekasi išties neblogai. Sėkmės visiems investuojantiems!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.