Tyrimai teigia, kad sportuojančių vyrų sperma – sveikesnė

Sportas pagerina Jūsų nuotaiką, fizinę formą, užkerta kelią įvairioms ligoms ir pasak naujausių mokslinių tyrimų – padeda palaikyti vyro spermą sveikesnę ir aktyvesnę!

Jog tai išsiaiškintų, mokslininkai pasitelkė vyrų, kvalifikuotų spermos donorų mėginius ir remiantis jų sveikata, fizine būkle, ištyrė spermos mėginius ir nustatė jų kokybę, rašoma žurnale „Human Reproduction“. Buvo atlikti tokie tyrimai, kaip spermos koncentracijos nustatymas arba kai nustatomas spermoje esantis spermos kiekis, spermos morfologija, kai nustatomas spermatozoidų dydis ir forma, bei jų judrumas, arba kaip gerai spermatozoidai juda implantuoti į kiaušinėlį.

sportuojančių vyrų sperma - sveikesnė!

Tyrimo metu nustatyta, kad vyrai, kurie kiekvieną savaitę daugiausiai laiko praleisdavo būdami aktyvūs ar sportuodami, turėjo daug geresnį spermatozoidų judrumą, tai reiškia, kad jų spermatozoidai judėjo geriau moters kiaušinėliuose.

„Reguliari mankšta gali pagerinti sveikų ir nevaisingų vyrų spermos kokybės parametrus“, – teigė tyrimo bendraautorius dr. Yi-Xin Wang iš Huazhongo mokslo ir technologijos universiteto Wuhano mieste, Kinijoje, ir Harvardo T.H. Chano visuomenės sveikatos mokyklos Bostone“.

Anot urologo dr. Ali Dabaja, fizinis aktyvumas taip pat padeda palaikyti optimalų kūno svorį, kuris, kaip jau senai įrodyta, turi įtakos ir spermos kokybei. „Jei turite daug riebalų, turite ir daug oksidacinio streso kūnui“, – sako dr. Ali Dabaja. Dabajos teigimu, įrodyta, kad didesnis oksidacinio streso kiekis mažina spermos kokybę. Aktyvaus gyvenimo būdo ir sveikos mitybos palaikymas yra geriausi spermos sveikatos gerinimo būdai.

Taigi jei norite būti sveiki, gražūs ir būti pajėgūs – sportuokite ir palaikykite savo vyriškumą naudodami Tikro Vyro rekomenduojamus papildus!

2 thoughts on “Tyrimai teigia, kad sportuojančių vyrų sperma – sveikesnė

  1. Sportuoti reikia visiems ir kuo dažniau. Netik sportuoti, bet apskritai judėti. Neveltui sakoma, kad sportas sveikata

    1. As irgi manau kad visi turetu sportuoti. Vien kai paziuri i pensininkus kurie juda ir kurie sedi namie prie teliko. Skirtumas akivaizdus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.