Blondinė, kuriai patinka greiti automobiliai

Turbūt perskaitę antraštę pagalvojote, na ir kas, daug kam patinka greiti automobiliai. Ne, aš šiandien kalbėsiu ne apie tai. Ši blondinė “ne iš kelmo spirta”! Ji apie automobilius, turbūt galėtų papasakoti daugiau, nei dauguma skaitančių šį straipsnį. Todėl, nusprendžiau šiandien ir jums ją pristatyti.

Man patinka kartas nuo karto Youtubėje pažiūrėti įvairius su automobiliais susijusius video. Ir vieną kartą bežiūrint, mano akį patraukė simpatiška blondinė, stovinti prie konceptinio automobilio. Ir nuo tada negaliu sustoti žiūrėti jos automobilių apžvalgų.

Blondinė, kuriai patinka greiti automobiliai. Kas ji?

Jos tikras vardas Alexandra Mary Hirschi (34 metai), o interneto platybėse ji geriau žinoma kaip Supercar Blondie. Youtube socialiniame tinkle ji turi net 3,46 mln. prenumeratorių ir tai labai daug pasako apie jos kuriamą turinį.

Ji yra kilusi iš Australijos ir yra labai populiari socialinių tinklų žvaigždė ten, tačiau ji nuolat keliauja, kad pamatytų naujausius ir pačius įspudingiausius automobilius visame pasaulyje. Todėl apsilankę jos kanale, tikrai rasite ką pažiūrėti!

Kuo ji įpatinga?

Blondinė, kuriai patinka greiti automobiliai

Jos Youtube kanale galite išvysti pačių naujausių ir niekur kitur nerodytų automobilių, juos išbandyti ir susipažinti su naujausiomis technologijomis, kurios bus pristatytos ateityje. Todėl jei jums patinka naujovės ir mėgstate automobilius – tikrai rasite ką pažiūrėti!

Todėl jei jums patinka greiti ir nauji automobiliai prenumeruokite jos kanalą Youtubėje ir mėgaukitės nuostabiais automobiliais ir gražia mergina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.