Kaip greitai parduoti automobilį ir gauti didžiausią sumą pinigų?

Visai nesenai, teko pardavinėti savo mylėtą, tačiau jau šiek tiek pasenusį automobilį. Ir galvojau, kad viskas bus paprasta, tikėjausi ir labai norėjau greitai parduoti automobilį ir gauti norimą sumą pinigų. Tačiau, realybė smogė man į veidą ir privertė parašyti dar vieną straipsnį Jums!

Kodėl sunku greitai parduoti automobilį?

Automobilio pardavimas, kartais gali virsti varginančiu procesu. Jei parduodamas automobilis yra populiarus Lietuvoje, Jūs susilauksite nemažai skambučių ir įvairiausių pasiūlymų, iš automobilių laužynų ir perpardavinėtojų, kurie siūlys parduoti greitai, tačiau žemiau rinkos kainos.

Todėl jei Jums rūpi pardavimo kaina, geriau neskubėti ir kreiptis tik į patikimus automobilių supirkėjus, kurie tikrai gali pasiūlyti geriausią kainą ir paslaugos kokybę.

Greičiausias pardavimo būdas

Tačiau jei automobilį norite parduoti dabar ir pinigus gauti iš karto, mes rekomenduojame kreiptis į automobilių supirkėjus ir atsikratyti bet kokio papildomo vargo.

Ir žinoma, automobilių supirkimas gali visą pardavimo procesą paversti maloniu ir lengvu. Tokios įmonės pinigus dažniausiai sumoka iš karto, o automobilį pasiema tiesiog iš kiemo. Tačiau jei už automobilį norite gauti daugiau, nei jis ištikrųjų vertas – reikės įdėti šiek tiek pastangų.

Automobilio paruošimas pardavimui

Dažnai žmonės patingi prieš parduodami savo automobilį, nors minimaliai aptvarkyti defektus, kurie labiausiai krenta į akis. Kartais automobilį užtenka išvalyti ir nuplauti ir jo vertė automatiškai pakyla.

Todėl jei automobilyje kurį parduodate tarkim yra tuščios padangos – pripūskite jas, jei atsikabinės bamperis – pritvirtinkite, pakeiskite nedegančias lemputes ir užtikrinkite, kad jis užsiveda ir juo galima važiuoti!

Visa tai padės Jums greičiau parduoti automobilį ir gauti daugiau pinigų. Tiesa, prieš parduodami galite patikrinti, kiek internete kainuoja panašūs automobiliai ir nustatyti konkurencingą kainą. Svarbiausia – nenusipiginkite!

Kur įkelti parduodamo automobilio skelbimą?

Norint greitai parduoti automobilį, derėtų rinktis populiariausius skelbimų portalus tokius kaip Autoplius ar Autogidas. Tačiau ten skelbimo įkėlimas kainuoja nemažus pinigus ir parduodant automobilį už kelis šimtus eurų, išeina nemaža suma.

Todėl rekomenduojame pasirinkti nemokamus, tačiau taip pat daug dėmesio susilaukiančius automobilių skelbimų portalus. Žemiau pateikiame keletą nemokamų skelbimų portalų:

Nemokama reklama socialiniuose tinkluose, norint greitai parduoti automobilį

Šiais laikais beveik visi naudojasi Facebook ar Instagram socialiniais tinklais. Būtent šie socialiniai tinklai tapo daugelio įvairių daiktų pardavimų vietą ir įkėlę savo skelbimą į keletą grupių, pirkėjo galite susilaukti bene iškarto.

Keletas populiariausių Facebook grupių:

Geras skelbimas padeda greitai parduoti automobilį

Taip. Geras skelbimas padeda greitai parduoti automobilį, todėl nepagailėkite laiko ir aprašykite savo automobilį. Aprašydami visus privalumus ir trūkumus – sutaupysite tiek savo, tiek busimų klientų laiką.

O jei sugebėsite aprašyti taip, kad kiti imtų dalintis Jūsų skelbimu, susilauktumėte daug ir visiškai nemokamos reklamos, todėl skirti laiką geram aprašymui verta ir tai padės uždirbti daugiau!

Todėl jei norite uždirbti daugiau iš parduodamo automobilio, turėsite investuoti savo laiko. Tačiau jei norite parduoti greitai ir gauti didžiausią sumą, kurią gali pasiūlyti automobilių supirkėjai, rekomenduojame susisiekti su www.automobiliusupirkimas24.lt. Profesionalumas garantuotas!