Kaip tapti tikru vyru? 12 dalykų, kuriuos privalai išmokti, kad taptum tikru vyru

Kaip tapti tikru vyru?

Kaip tapti tikru vyru, apie kurį svajotų visos moterys? Norint išmokti būti tikru vyru jums reikės tik trupučio pastangų ir užsispyrimo. Turite būti subrendę, išmintingi ir nepamiršti, kad privalote nuolatos tobulėti ir mokytis. Labai svarbu įsiminti, kad viskas, ko mes nesistengiame tobulinti – savaime netobulėja.

Mūsų kūnas daugiau ar mažiau vystosi pats, jei tik tinkamai sugebame juo pasirūpinti. Mes valgome, geriame, kvėpuojame, miegame ir taip nors ir menkai, tačiau rūpinamės savo kūnu. Tačiau mūsų protui, išminčiai, intelektui, bei dvasiniam ir emociniam vystimuisi to nepakanka. Ir jei mes nieko dėl to nedarysime, tiesiog liksime nesubrendę. Ir jei jūs esate apleidę bent vieną iš šių sričių, atitinkama jūsų pusė vis dar yra nesubrendusi.

12 dalykų, kuriuos privalai išmokti, kad taptum tikru vyru

Kaip ir kiekvieną rytą, širyt užsukau į savo taip mėgstamą Reddit socialinio tinklo platformą ir pro mano akis niekaip negalėjo praslysti memai apie tikrus vyrus. Vienu jų dalinuosi ir su jumis:

Ir būtent visi tie memai mane paskatino parašyti šį gana ilgą straipsnį apie tai, kaip iš tikrųjų tapti tikru vyru. Taigi žemiau rasite 12 dalykų, kuriuos privalo išmokti kiekvienas berniukas, kad pagaliau taptų tikru vyru:

1. Būkite bebaimis

Būti bebaimiu – tai nereiškia būti visiškai be jokių baimių, būti bebaimiu reiškia pripažinti savo baimes ir perlipti per jas. Tikras vyras niekada neneigia savo baimių, tačiau nori su jomis susidurti ir dirbti ties tuo, kad jas suvaldytų. Tikras vyras visada turi drąsos daryti dalykus, kurie jį gąsdina, jei tik to reikalauja esama situacija. Tikras vyras žino, kad kovodamas su savo baimėmis, savo tikslus pasieksi daug greičiau.

2. Būkite atsparūs

Tikras vyras tuo pat metu turėtų būti ir lankstus ir patikimas. Prireikus jis bet kada gali pradėti viską iš naujo. Kas beatsitiktų; jo namas sudegė, jo visas derlius nudžiuvo, jis prarado darbą, jo žmona patyrė persileidimą ar net jei jis gedi, jis turi sugebėti pradėti viską iš naujo. Tikras vyras priima savo likimą, bet niekada netampa jo auka.

3. Gyvenk, kalbėk ir klausykis “iš širdies”

Tikras vyras neslepia savo jausmų ir ketinimų. Jis nebijo būti švelnus ir nebijo liūdėti. Jis moka kontroliuoti savo emocijas ir kai reikia – moka jas išreikšti. Tikras vyras moka išklausyti ir paguosti. Jis turi pakankamai drąsos siekti savo svajonių.

4. Valdykite savo pyktį

Tikras vyras valdo savo pyktį. Jo pyktis virto vyriška užuojauta. Jis gali būti piktas, stiprus, ryžtingas ir drąsus. Jo pyktis tarnauja jo ir kitų gerovei. Tai nėra žeminantis ar griaunantis rūstybės tipas. Pastarasis įvyksta, kai žmogus yra savo pykčio vergas. Tiesa sakant, tai yra tiesiog bailys, kuris bando kompensuoti savo nepilnavertiškumo jausmą. Tačiau labai liūdna, kai žmogus, visiškai atsiriboja nuo savo pykčio. Jis tampa pastumdeliu ir visai nebeturi jokios galios. Kiti vyrai niekada nežiūrės į jį rimtai. Moterys sugeba užuosti nesubrendusį pyktį ir tuščią vyra ir nemano, kad tai yra seksualu. Brandus pyktis, atvirkščiai, yra didelė jėga šiame pasaulyje.

5. Tikras vyras stengiasi gyventi prasmingai

Niekada nesistenkite tapti sėkmingu vyru, vietoj to verčiau pabandykite tapti vertingu vyru.

– Albertas Einšteinas (Albert Einstein)

Manau, kad tai yra visiška tiesa ir tai yra labai svarbu tikram vyrui. Jei savo dienas užpildote atlikdami darbus, kurie tiesiog apmoka sąskaitas, bet iš esmės yra visiškai beprasmis jums – jūs švaistote savo brangų gyvenimą. Taip, net jei jis taip gerai apmoka sąskaitas, kad 2 mėnesius per metus galite praleisti nuotykių kupinose atostogose ir valgyti išvajotuose prabangiausiuose restoranuose, vis vien jūs švaistote savo gyvenimą. Tikras vyras turi “tvirtus kiaušinius”, kad bet kada sugebėtų žengti už savo komforto zonos ribų, kad nuoširdžiai bandytų prisidėti prie visos žmonijos gerovės. Jis stengiasi dirbti didesnio gėrio labui, o ne siekdamas apsaugoti savo brangų įvaizdį ir kabintis į saugumo iliuziją.

6. Turėkite aiškias ribas

Šis gyvenimas yra kelionė ir mes visi esame kažkur savo kelyje. Tikras vyras sąžiningas, jis žino savo ribas. Jis nesistengia būti išmintingesnis ar labiau išsilavinęs, nei yra iš tikrųjų. Jis žino savo stipriąsias ir silpnąsias vietas ir nė kiek dėl jų nesigėdija. Jis žino, kad turi įgyvendinti savo savo svajones šiame pasaulyje, ir nori klausytis bei mokytis iš tų, kurie tas savo svajones jau yra įgyvendinę.

7. Būkite pažeidžiamas

Bailiai visada stengiasi paslėpti savo silpnasias vietas, tačiau tikras vyras dirba ties tuo. Žinodamas savo silpnasias vietas ir nebijodamas jų parodyti, vyras tampa stiprus ir nepažeidžiamas. Jis pažeidžiamas tik tada, jei pats to nori. Ir su savo baimėmis kovoja savo drąsa.

8. Mylėkite visa širdimi

Kaip tapti tikru vyru? 12 dalykų, kuriuos privalai išmokti, kad taptum tikru vyru

Tikras vyras pilnai atsiduoda savo moteriai. Jis yra švelnus lyg kačiukas ir yra pasirengęs viską dėl jos paaukoti. Jis niekada nevengia intymumo ir dovanoja moteriai visą save. Jis visada kovoja dėl jos širdies. Jis priverčia ją jaustis kaip princese ir porno žvaigžde vienu metu.

9. Mokykitės kovos menų

Kai yra priverstas, tikras vyras turi sugebėti apginti savo moterį, vaikus ar garbę. Esant pavojingoje situacijoje vyras turi sugebėti paleisti tinkamą smūgį, kad tik apgintų tai kas jam svarbu. Tikras vyras nepanikuoja ištikus pavojui, nėra lengvai išprovokuojamas ir turi reikiamų įgūdžių ir pakankamai jėgų apsiginti.

10. Turėkite humoro jausmą (nepriimkite visko per daug rimtai)

Tikras vyras vienu metu gali būti ir rimtas ir sugebėti pajuokauti. Jis geba pastebėti savo klaidas ir trūkumus, bei apie jas pajuokauti. Tikras vyras supranta, kad išvaizda tai tik įpakavimas, kuriame tu esi įkalintas ir jis nemato prasmės ginti tos pakuotės. Jis sugeba pajuokauti esant rimtoms situacijoms, tačiau niekada tuo per daug nepiknaudžiauja, kad paslėptų savo tikrasias emocijas.

11. Treniruokite savo kūną, mintis ir sielą

Tikras vyras yra atsidavęs kūno, proto ir dvasios lavinimui. Ir netam, kad bijo būti nugalėtas kitų vyrų, ar dėl to, kad apskritai kažko bijo, bet todėl, kad jis gali šiam pasauliui pasiūlyti daug daugiau, kai yra sveikas protu ir kūnu. Rūpindamasis savo kūnu – būsi stiprus ir lieknas. Rūpindamasis savo protu, būsi protingas ir turėsi aštrų mąstymą, o besirūpindamas savo dvasiniu pasauliu tapsi daug išmintingesnis, šiltesnis ir gebantis užjausti. Tikras vyras žino, kad jo kūnas ir protas yra mirtingi, tačiau meilė, kurią jis skleidžia savo gyvenime, išliks amžinai.

12. Tikras vyras – realistas

Tikras vyras žino, kad jis yra tik paprastas vaikinas. Jis stengiasi teisingai atlikti visus aukščiau išvardytus dalykus, nes jis yra tiesiog paprastas žmogus. Jis daro klaidas. Jam patinka leisti savo laisvalaikį su kitais vyrais, jis gali gerti alų futbolo metu, labai myli savo moterį ir dirba iš visos širdies. Iš esmės jis tiesiog stengiasi padaryti viską, kad išgyvenimo gautų kuo daugiau naudos, ir smagiai praleistų savo laiką. Jis lieja prakaitą sąžiningai, jo širdis atvira, o nugara tiesi.

Kaip tapti tikru vyru? Išbandykite mūsų produktus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.