Natūralus Augimo Hormonas GH Balance

35.00

Turbūt jau išbandei įvairiausius būdus padedančius pasiekti trokštamą figūrą ir padidinti kūno masę. O įvairios dietos ir treniruočių programos neatneša norimų efektų. Net jei intensyviai treniravaisi, tačiau vistiek nepasiekei trokštamų efektų. Skamba pažįstamai? GH Balance tai vyriškas augimo hormonas, kurį siūlome išbandyti ir Jums už žemą kainą!

Aprašymas

Natūralus Augimo Hormonas GH Balance stimuliuoja medžiagą, kuri yra atsakinga už daugumą kūno audinių. Pagreitina amino rūgščių transportavimą bei padidina baltymų sintezę.

Taip pat sustiprina metabolizmą, tuo pačiu sukeliant poodinio riebalinio audinio praradimą. GH Balance buvo sukurtas vien tik iš natūralių komponentų. Kruopščiai atrinktos formulės dėka grąžina somatotropino koncentraciją leidžiant ilgus metus džiaugtis jaunatviška išvaizda. Taip pat turi įtaką fiziniam aktyvumui bei bendrai savijautai. Leidžia pasukti biologinį laikrodį net 20 metų atgal!

Vartojimas:

Dvi kapsulės per dieną. Viena ryte ir viena vakare. Vartoti ant tuščio skrandžio užgeriant dideliu vandens kiekiu, arba pagal gydytojo nurodymus.

Sudėtis (dienos dozė):

GHFactor-7(TM Proprietary Blend 350 (mg/2 caps), Tribulus Terrestris 300 (mg/2 caps), Caffeine 50 (mg/2 caps), Gellatine and water(capsule shell), Microcrystalline cellulose (bulking agent), Colloidal silica (anti-caking agent), Magnesium Stearate

 

Uzsisakykite dabar