Ką dovanoti mamai? Dovanų įdėjos motinos dienos proga

Motinos diena jau visai čia pat. Ar jau sugalvojote, ką dovanoti mamai motinos dienos proga? Kadangi mums, vyrams, išrinkti dovanas nėra pats lengviausias darbas, TikrasVyras.lt komanda nusprendė padėti vyrams lengviau išrinkti dovaną savo mamai!

Geriausia dovana mamai. Kokia ji?

Aišku, kad geriausia dovana mamai yra ta, kurios mama labai nori ir kuri jai tuo metu būtų naudinga. Todėl vertėtų pagalvoti, gal kažkada mama buvo kažka užsiminus apie kažką, kas galėtų tapti puikia dovana, motinos dienos proga.

Visuomet galima išsisukti paprastai ir pigiai padovanojant tiesiog gėlių ar saldainių. Jei finansai neleidžia išlaidauti – pasveikinkite žodžiu. Nesvarbu, kaip pasveikinsite – mamai vis vien bus smagu. Na, o jei norite patarimų, ką dovanoti mamai – skaitykite toliau.

Ką dovanoti mamai? Keletas dovanų įdėjų

Lietuvoje esantis karntinas vis dar riboja galimybes tinkamai pasirūpinti dovana, tačiau mes jums paruošėme keletą smulkmenų, kurios tikrai nudžiugins jūsų mamą. Taigi ką dovanoti mamai:

Veido masažuokliai – gali būti puiki dovana mamai. Jei jūsų mama vis dar rūpinasi savo grožiu – tai gali būti labai įdomi ir praktiška dovana mamai.

Knyga – užsakykite mamai knygą tiesiai į namus! Tai bus puikus siurprizas mamai. Knygos.lt puslapyje galite rasti populiariausių knygų sąrašą, kuris padės lengviau išrinkti knygą.

Kvepalai – Visoms moterims patinka kvepalai. Tai kodėl jų nepadovanojus savo mamai? Pigu.lt ar Douglas.lt galite rasti puikių kvepalų už gerą kainą.

Sodininkystės reikmenys – gali būti labai praktiška dovana, jei jūsų mamai patinka rupintis daržu, sodu ar tiesiog gėlėmis.

Įremintos nuotraukos – jei turite nuotraukų, kuriose esate kartu – įrėminkite jas ir padovanokite. Mamai bus labai smagu gauti tokią dovaną.

Dovanų čekis – šiuo metu tai ne pati praktiškiausia dovana, tačiau reikia tikėtis, kad karantinas greitai baigsis ir vėl bus galima lankytis visur nevaržomai. Todėl jei tavo mama turi mėgiamą parduotuvę – nupirk jei dovanų čekį.

Tiesa, nepamirškite…

Kad mamas turėtumėte lepinti netik mamos dienos proga. Juk mama – svarbiausias žmogus pasaulyje, kurį turime mylėti tokį, koks jis yra ir bandyti jai suteikti viską, kas geriausia.

Per motinos dieną padėkokite mamai už viską ką ji dėl jūsų padarė. Turbūt jus užauginti vis dėl to buvo nelengva ir dėl jūsų ji turėjo labai daug ko atsisakyti. Linkime gražiai praleisti tą dieną kartu su savo mama!

2 thoughts on “Ką dovanoti mamai? Dovanų įdėjos motinos dienos proga

    1. Labai daug gerų idėjų. Mes kelinti metai mamą įvairiomis progomis stebiname skirtingai ir dažniausiai renkamė vieną iš dovanų kuponų kokiame nors bendrame dovanų portale, kad esant poreikiui galėtų ir pati pasikeisti dovaną į sau norimą 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.