Kaip sulaukti paaukštinimo darbe?

Kiekvienas asmuo besirūpinantis savo karjera svajoja ir nori būti paaukštintas pareigose. Tai dažniausiai užtikrina ne tik didesnės atsakomybės reikalaujančias užduotis, bet ir solidesnį atlyginimą. Tačiau kaip sulaukti paaukštinimo darbe?

Visada egzistuoja galimybės tobulėti, o paaukštinimą sąlygoja ne tik individualios asmens savybės, bet ir įmonės aplinka, santykiai tarp darbuotojų ir noras tobulėti ir stengtis. Šiame straipsnyje jūs sužinosite kaip sulaukti paaukštinimo ir sėkmingai kopti karjeros laiptais darbe.

Dirbdami rodykite iniciatyvą

Noras imtis atsakomybės darbe padės užsitikrinti geresnę vadovo nuomonę apie Jus. Iniciatyva dirbant bei naujų užduočių reikalavimas rodo rūpinimąsi darbu bei sustiprina Jūsų vertę įmonėje. Savanoriškumas, reiškia, kad esate pasiruošęs nuveikti netgi daugiau nei yra reikalaujama.

Į darbą atvykite anksčiau ir neskubėkite išvykti

Geri veiksmai kalba patys už save: atvykdami į darbą likus 15 minučių iki darbo pradžios įgysite pranašumą prieš kitus darbuotojus bei sudarysite įspūdį, kad darbe esate nuolat. Neskubėjimas po darbo vykti namo vadovui parodys, jog negailite asmeninio laiko svarbiai darbo užduočiai laiku atlikti.

Parodykite, kad rūpinatės darbu

Tegul kiti žino, jog esate naudingas bendrovei. Siūlydami savo sprendimus kaip įmonės veiklą padaryti efektyvesne. Naudingi, bet sunkiau pastebimi įmonės labui atlikti darbai, taip pat yra reikalingi, tačiau tikintis paaukštinimo naudingiau būtų, jog Jūsų atlikti darbai būtų viešai žinomi

Apranga irgi svarbi!

Dauguma vadovų nori, jog pavaldiniai atrodytų tvarkingai – pasirinktų tinkamus drabužius. Jei dirbate kompanijoje, kurioje yra paskirtos uniformos, svarbu, kad dėvėtumėte švarų ir išlygintą rūbą. Taip, tai nėra svarbiausias kriterijus siekiant paaukštinimo , tačiau tvarkinga išvaizda gali byloti ir apie rūpestingai atliekamas užduotis.

Pasidomėkite paaukštinimu

Esant tinkamai progai pasidomėkite paaukštinimo galimybe. Parankiausia tai padaryti pirmųjų darbo savaičių metu ar darbo pokalbio metu. Tai sudaro įspūdį, jog ketina susieti savo ateitį su bendrove.

Bendraukite su tinkamais žmonėmis

Naudingos pažintys yra reikalingos tiek darbe tiek asmeniniame gyvenime. Mandagus bendravimas, lankymasis kolektyvo susitikimuose padės užmegzti naudingų ryšių. Taipogi, svarbu palaikyti malonius santykius su vadovu. Draugiški poklabiai netik apie darbą, padės užtikrinti šiltus santykius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.