Natūralus žalios kavos ekstraktas svorio metimui Green Coffee Plus

27.00

Tai natūralus ir pilnavertis žalios kavos ekstraktas – stipriausia siūloma dozė Lietuvos rinkoje. Mūsų formulė – tai novatoriškas komponentas, kuriam neatsispirs joks riebalinis audinys. Natūralus žalios kavos ekstraktas svorio metimui Green Coffee Plus padės jums numesti svorio lengvai ir greitai!

Aprašymas

Natūralus žalios kavos ekstraktas svorio metimui Green Coffee Plus

Tai vienintelis visiškai natūralus maisto papildas Lietuvos rinkoje, kuris turi tokį stiprų liekninantį poveikį. Jis stabdo riebalinio audinio kaupimąsi Jūsų kūne, bei pagreitina jo deginimą. Žaliojoje kavoje esanti chlorogeno rūgštis sustabdo cukraus įsisavinimą jūsų virškinimo sistemoje. Dėl to organizmas norėdamas gauti energiją, pradeda skubiai naudoti riebalų atsargas ir jas deginti. Chlorogeno rūgštis taip pat skatina ir metabolinį kepenų aktyvumą, kuris taip degina dar didesnį riebalų kiekį. Net jeigu ir mėgsti saldumynus, vis viena svoris pradės kristi. Jeigu visgi nori pagreitinti lieknėjimo procesą – nepiktnaudžiauk saldumynais ir bent 3 kartus į savaitę praleisk ilgesnį laiką gryname ore. Rezultatai Jus tikrai nustebins!

Vartojimas: Po dvi kapsulės per dieną

Sudėtis (dienos dozėje): Green Coffee Plus Patented Proprietary Blend 800.00 (mg/2 caps), Green Coffee 800.00 (mg/2 caps), Rice flour 90.00(mg/2 caps).

Uzsisakykite dabar