Kaip atsikratyti alaus pilvo? Paprasti patarimai, kurie padės!

Labai daug vyrų, visame pasaulyje, mėgsta vakarais pasilepinti alumi. Ir dauguma – išgeria daugiau, nei rekomenduojama ir aišku, tai turi pasekmių tiek mūsų kūnui, tiek ir sveikatai. Viena iš problemų – alaus pilvas. Ir šiandien pabandysime pakalbėti apie tai, kaip atsikratyti alaus pilvo lengvai ir greitai!

Alaus pilvas tikrai neprideda vyrams grožio ir dažnas nusprendžia su juo kovoti. Ir jei mėgstate gerti alų – naudodamiesi mūsų paruoštais patarimais, galėsite užkirsti kelią alaus pilvo atsiradimui. Aišku moterys turbūt pasakytų, kad papraščiausia būtų tiesiog negerti alaus. Bet šį tekstą rašo tikrai ne moteris ir suprantu, kaip yra sunku gyventi be alaus. Taigi raskime išeitį!

Kodėl atsiranda alaus pilvas?

Pirma, kad žinotumėme, kaip kovoti su alaus pilvu, reikia suprasti, dėl ko jis atsiranda. Paprastai aluje yra nuo 180 iki 500 kalorijų, o kadangi tai iš esmės yra tuščios kalorijos, išgeriant daugiau nei vieną alus, jis pradeda sėsti ant kūno. Lytis – taip pat turi įtakos tam, kur priaugama svorio. Paprastai vyrai priauga svorio per juosmenį, o moterys – kaupia riebalus ant šlaunų.

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl žmonėms susiformuoja alaus pilvas, yra dėl jame esančio cukraus ir rafinuotų angliavandenių. Per didelis jų abiejų kiekis gali paveikti atsparumą insulinui ir tai, kaip jūsų kūnas paskirsto riebalus jūsų pilve. O taip pat įtakos tam turi ir jūsų amžius.

Sulaukus 30 metų, jūsų organizme pradeda mažėti testosterono lygis ir būtent tada pradeda formuotis pirmieji kūno pokyčiai. Todėl jei norite būti sveiki ir gražūs – turite pradėti rūpintis savimi!

Kokius pavojus sukelia alaus pilvas?

Tyrimais nustatyta, kad pilvo riebalai yra pavojingiausia riebalų rūšis. Šie riebalai, supa jūsų kūno organus ir padidina riziką susirgti daugybe ligų, įskaitant ir širdies ligas. Pilvo riebalų padidėjimas taip pat gali trikdyti insulino gamybą. Tai vadinama metaboliniu sindromu ir gali paveikti jūsų kūno sugebėjimą vartoti ir kaupti energiją.

Kita rizika, susijusi su alaus pilvo turėjimu, yra smegenų veiklos mažėjimas, erekcijos sutrikimai ir padidėjusi krūties vėžio rizika. Perskaičius šias rizikas akivaizdu, kad turėtumėte imtis priemonių, kad prarastumėte tą alaus pilvą.

Kaip atsikratyti alaus pilvo?

Pas paprasčiausias būdas, kaip atsikratyti alaus pilvo ar užkirsti kelią jo atsiradimui tai suvartoti mažiau alaus ir taip gauti mažiau kalorijų. Tačiau šis patarimas spėju nesusilauks labai daug dėmesio ir tų, kurie nuspres šiuo patarimu vadovautis.

Aišku nebūtinai reikia atsisakyti alaus. Galima pradėti sveikiau maitintis, daryti tam tikrus pratimus, sportuoti, venkite streso. Vien susitvarkius mitybą ir gaunamą kalorijų skaičių, galima pasiekti labai gerų rezultatų ir labai greitai!

 

Kaip atsikratyti alaus pilvo: vartokite daugiau baltymų

Yra labai daug priežasčių, kodėl reikia suvartoti pakankamą kiekį baltymų. Vartojant baltymus, organizme yra išskiriamas hormonas PYY, kuris jūsų smegenims siunčia žinią, kad esate sotus. Taip yra iš dalies apgaunamas organizmas ir jūs greičiau pasijaučiate sotus. Tyrimai taip pat parodė, kad tie, kurie suvartoja daugiau baltymų, paprastai turi mažesnį kūno riebalų procentą.

Taip pat yra labai daug mitų apie baltymus! Didžiausias tas, kad gyvuliniai baltymai yra vertingesni už augalinius baltymus. Viskas priklauso nuo dietos subalansavimo ir praturtinimo įvairiais baltymų šaltiniais. Nereikėtų apsiriboti ties vienu produktu. Vartokite įvairius baltimų šaltinius!

Šiais laikais, kai mūsų vartojamoje mėsoje yra pilna toksinų, nekalbant apie moralines jos vartojimo priežastis, būtina susipažinti su vegetariniais baltymų šaltiniais, tokiais kaip pupelės, humusas, riešutai, seitanai ir daugelis kitų. 

Kaip atsikratyti alaus pilvo: venkite streso

Per didelis ir per dažnai patiriamas stresas, jūsų organizme, paskatina kortizolio gamybą. Didesnis šio hormono kiekis organizme priverčia jus nejausti sotumo jausmo ir didina apetitą. Būtent todėl, tie žmonės, kurie laikosi dietų ir tuo pačiu metu patiria didelį stresą, griebiasi maisto.

Kaip atsikratyti alaus pilvo: pakankamai miegokite

Atlikti moksliniai tyrimai teigia, kad tie, kurie miega mažiau nei 7 valandas per naktį, turėjo daugiau kūno riebalų nei tie, kurie miega rekomenduojamą laiką. Taigi išgėrę alaus, nepamirškite tinkamai išsimiegoti! Miego trūkumas taip pat paskatina įvairių ligų išsivystimą.

Kaip atsikratyti alaus pilvo: sportuokite

Tai vienas veiksmingiausių būdų norintiems atrodyti gerai ir neturėti nereikalingų kilogramų! Sportas sveikata ir gražus kūnas, todėl jei norite atsikratyti alaus pilvo – sportuokite! Tikras vyras nuolatos lavina savo kūną, protą ir mintis. 

Taip pat visiems nusprendusiems užsiimti sportu rekomenduojame išbandyti mūsų siūlomus papildus sportuojantiems, kurie padės greičiau pasiekti norimų rezultatų ir mėgautis tobulomis kūno formomis. Tai viskas ko jums reikia, jei norite atsikratyti alaus pilvo greitai ir lengvai!

Kaip atsikratyti alaus pilvo: valgykite riebią žuvį

Riebias žuvis, tokias kaip skumbrė ir silkė, reikėtų valgyti dažnai, nes jose abiejose yra omega 3 riebalų rūgščių. Šie geri riebalai gali padėti jūsų kūnui suskaidyti pavojingesnius riebalus. Taigi tai padeda skatinti riebalų praradimą ir gerą savijautą. Kita nauda yra uždelstas senėjimas ir galimybė kovoti su degeneracinėmis ligomis.

Kaip atsikratyti alaus pilvo: vartokite daugiau skaidulų turintį maistą

Maisto produktai, tokie kaip avokadas ir gervuogės, yra pilni skaidulų, kuri valgymas suformuoja gelį, kuris sulėtina maisto įsisavinimą į jūsų kūną. Kuo ilgiau būsite sotūs, natūraliai norėsite valgyti mažiau.

Niekada nepasiduokite ir siekite savo tikslų!

 Mūsų paskutinis patarimas yra sekti savo pažangą. Turėtumėte ne tik patikrinti savo svorį ant svarstyklių, bet taip pat galbūt norėsite išmatuoti kūno riebalus naudodamiesi slankmačiais ar matuokliu.
 

Taip pat rekomenduočiau fotografuoti reguliariai. Sekite savo pažangą ir gausite grįžtamąjį ryšį apie tai, ar elgiatės teisingai. Taip pat gali būti motyvacija pamatyti savo progresą bėgant laikui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.